yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Akbank’tan Yeni Bir İlk: Akbank Asistan, GPT Entegrasyonu ile Müşteri Deneyimini Yeniden Tanımlıyor

Akbank, bölümde bir birincisi daha gerçekleştirerek ülkemizdeki bankacılık tecrübesini tekrar tanımlıyor.

Akbank’tan Yeni Bir İlk: Akbank Asistan, GPT Entegrasyonu ile Müşteri Deneyimini Yeniden Tanımlıyor


Akbank Asistan, GPT entegrasyonuyla artık müşterilerine akbank.com üzerinden çok daha süratli ve tesirli bilgi erişimi sunuyor. Akbank Asistan, karmaşık sorulara bile anında karşılık verme kabiliyetiyle, müşteri gereksinimlerine karşılık sağlayarak bankacılık süreçleri, eser bilgileri ve kampanyalar hakkında ayrıntılı bilgiye kolay kolay ulaşmanızı sağlıyor.  

Üretken yapay zeka (GenAI) tahlillerini odağına alan, akıllı, şahsileştirilmiş ve kullanıcı dostu dijital bankacılık tahlilleriyle geleceğin bankacılık tecrübesini sunan Akbank, bir prensip daha imza atıyor. Akbank Asistan artık GPT entegrasyonu ile müşterilerin akbank.com üzerinden süratli ve tesirli bir halde bilgiye erişmesini sağlıyor. 

Akbank Asistan, üretken yapay zeka sayesinde, akbank.com’da yer alan bir çok bilgiyi öğrenerek, karmaşık ya da çok daha ayrıntılı sorulara cevap üretebiliyor. akbank.com’daki bilgileri kullanarak müşteri gereksinimlerine yönelik özelleştirilmiş karşılıklar sunabilen Akbank Asistan sayesinde müşteriler, bankacılık süreçleri, eser bilgileri, kampanyalar ve daha fazlası hakkında kolaylıkla bilgi edinebiliyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ