yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Aksigorta’dan evcil hayvan sahiplerini en iyi anlayan sigorta: Aksigorta Pati Plus VetAmerikan

Türkiye’deki sigortacılık dalının en esaslı oyuncularından biri olan Aksigorta, patili dostlar için geliştirdiği Aksigorta Pati Plus VetAmerikan eseriyle, evcil hayvanların acil sıhhat gereksinimlerini teminat altına alırken, sunduğu avantajlarla da evcil hayvan sahiplerinin yanında olmaya devam ediyor.

Aksigorta’dan evcil hayvan sahiplerini en iyi anlayan sigorta: Aksigorta Pati Plus VetAmerikan


Yeni jenerasyon sigortacılık anlayışıyla eser ve hizmetlerini geliştirmeye devam eden Aksigorta, patili dostların gereksinimlerinden hareketle çıkarmış olduğu Pati ve Pati Plus eserlerinin yanına “Aksigorta Pati Plus VetAmerikan” sigortasını ekledi. Aksigorta Pati Plus VetAmerikan ismi verilen evcil hayvanlara özel sıhhat sigortası eseri, 25 bin TL’den 150 bin TL’ye kadar uzanan teminatlarıyla, kedi ve köpekler için bölümdeki en yüksek ayakta ve yatarak tedavi limitleriyle garanti sunuyor. İstanbul’da VetAmerikan Hayvan Hastanesi’nde geçerli olan bu eser ile evcil hayvanlar Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı özel hayvan hastanesinde tedavi olma ve Pati Plus VetAmerikan’ın avantajlarından faydalanma imkanı buluyor. 

VetAmerikan Hayvan Hastanesi kedi ve köpekler için başka girişi, özelleştirilmiş muayene alanları ve hasta servisleri ile evcil hayvanların birbirleriyle müsabakası sırasında oluşabilecek huzursuzlukların önüne geçerek, evcil hayvanın sıhhatinin yanında konforunu da önceliklendiren bir tecrübe sunuyor. 

Özellikle birinci kez evcil hayvan sahibi olanlar için her türlü bilgi ve dayanağını sigorta sahiplerine sağlayan Aksigorta Pati Plus VetAmerikan, hayvanseverlerin patili dostlarıyla olan keyifli seyahatinde onların yanında yer alıyor. Yalnızca hastalık anında değil, evcil hayvan sahiplerinin her türlü gereksinimine cevap verebilen bu eser, en kapsamlı ek hizmet paketini sunmasıyla da kendi bölümünde fark yaratıyor.

Evcil hayvan sahiplerini en güzel anlayan sigorta

Evcil hayvan sahiplerinin yarısının evcil hayvan sigortasını bilmediğini belirten Aksigorta Genel Müdür Yardımcısı Tolga Tezbaşaran, bu sigorta sahipliği oranının ise yüzde 13’te kaldığını lisana getiriyor. “Yapılan araştırmalarda evcil hayvan sigortası yaptırmayan şahısların, ekseriyetle bu eserlerin evcil hayvanın tüm gereksinimlerini karşılamadığını, fiyatına paha hizmetleri sağlamadığını ve patili dostlarının böylesi bir sigortaya gereksinimi olmayacağı fikri yatıyor. Halbuki kendi canımızdan ayırmadığımız evcil hayvanlarımız, sanıldığından çok daha fazla çeşitli hastalık ve rahatsızlıklara maruz kalıyor. Bu noktada sigorta da öngörülemeyen harcamalara yönelik sunduğu avantajlarla sizin beklenmeyen her duruma karşı hazır olmanızı sağlıyor. Aksigorta olarak bizler de Pati ailemizi, Pati Plus VetAmerikan eserimizle genişletiyoruz” diyen Tezbaşaran, evcil hayvan sahiplerine özel olarak geliştirdikleri bu eserin, evcil hayvan sahiplerini en âlâ anlayan sigorta olacağının altını çiziyor.

Koç Healthcare (Vehbi Koç Vakfı Sıhhat Kuruluşları) CEO’su Dr. Erhan Bulutcu ise “Evcil hayvanlar, ailemizin birer kesimi haline gelmiş durumda ve onların sıhhati bizim için büyük kıymet taşıyor. Bu kapsamda hastanemizde, tüm sıhhat dalında olduğu üzere, sigorta şirketleriyle iş birliklerine büyük ehemmiyet veriyor ve hastalarımıza daha yeterli hizmet sunabilmek için bu doğrultuda kapsamlı çalışmalar yürütüyoruz. Aksigorta ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği sayesinde, VetAmerikan Hayvan Hastanesi’nde evcil hayvan sahiplerine en kapsamlı ve kaliteli sıhhat hizmetlerini sunmayı hedefliyoruz. Aksigorta Pati Plus VetAmerikan sigortası, patili dostlarımızın gereksinimlerini karşılamada kıymetli bir rol üstlenecek. Evcil hayvan sahiplerinin karşılaştığı zorlukları en aza indirmek ve onların hayatlarını kolaylaştırmak hedefiyle sunduğumuz bu hizmetin, hayvanseverlerin beklentilerine karşılık vereceğine inanıyorum. Bu iş birliği ile VetAmerikan Hayvan Hastanesi’nin sunduğu yüksek kaliteli hizmetlere erişimi artırarak, evcil hayvanların sağlıklı ve memnun bir ömür sürmelerine katkıda bulunacağız” halinde konuştu.

Geniş kapsamlı teminat

Sektördeki en yüksek teminat limitlerini sağlayan Pati Plus VetAmerikan, evcil hayvanların yaşayabileceği acil durumlar ve hastalıklara karşı muayene, ameliyat, ilaç, görüntüleme, laboratuvar testi üzere tedavi masraflarının yanı sıra; check-up, yıllık rutin aşılar, tedavi mamaları, göz, kulak, diş bakımı ve tırnak bölümü üzere fiyatsız ek hizmetleri de sağlıyor. Doğum ve kısırlaştırma tedavileri ile pet ambulans ve yerinde aşı hizmetlerini kapsayan tek evcil hayvan sigortası olan Pati Plus VetAmerikan, hayvanseverlerin patili dostlarıyla olan keyifli seyahatinde onların yanında yer alıyor. Yalnızca hastalık anında değil, evcil hayvan sahiplerinin her türlü muhtaçlığına cevap verebilen bu eser, en kapsamlı ek hizmet paketini sunmasıyla da kendi kesiminde fark yaratıyor.

Evcil hayvan sahiplerini en âlâ anlayan sigorta olma vizyonu ile yola çıkan Aksigorta bu eseri ile birebir vakitte evcil hayvan sahibinin bu süreçte yaşayabileceği zorluklarda da yanında olmayı amaçlayarak evcil hayvan sahipleri için online ruhsal danışmanlık hizmeti de sağlıyor. 

Bunların yanında Pati Plus VetAmerikan Sigortası sahipleri, VetAmerikan Hayvan Hastanesi bünyesindeki petshop, pet transfer, pet konaklama ve pet kuaförden indirimli olarak yararlanabiliyor. Poliçe kapsamında ayrıyeten trafik kazası, yüksekten düşme, zehirlenme, akut alerjik tepkiler, bayılma, şuur kaybı, koma, göz sorunları, böcek sokması, 24 saatten uzun vadeli ishal ve kusma, kanser tedavisi, deri hastalıkları üzere acil durum ve hastalıklar da bulunuyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ