yandex
ankara seo
ankara web tasarım
19.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Astellas İlaç Türkiye Uzmanlık İlaçları İş Birim Direktörü Melisa Özcan Kordan oldu

2014 yılından bu yana Astellas İlaç’ta değerli misyon ve sorumluluklar üstlenen ve Astellas İlaç Yerleşik Pazarlar genelinde birçok bölgesel projeye liderlik eden Melisa Özcan Kordan, Astellas İlaç Türkiye Uzmanlık İlaçları İş Ünitesi Yöneticisi olarak atandı.

Astellas İlaç Türkiye Uzmanlık İlaçları İş Birim Direktörü Melisa Özcan Kordan oldu


Yenilikçi bilimi toplum için pahaya dönüştürme vizyonuyla sıhhat alanında değişimin öncüsü olarak faaliyet gösteren Astellas İlaç Türkiye’de üst seviye bir görevlendirme gerçekleşti. 2019 yılında Astellas İlaç, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) Marka Yöneticisi vazifesinin akabinde 2021’den bu yana Astellas İlaç Yerleşik Pazarlar bölgesel kadrosunda farklı projelerde liderlik misyonunu sürdüren Melisa Özcan Kordan, 1 Mayıs 2024 tarihi itibarıyla Astellas İlaç Türkiye Uzmanlık İlaçları İş Ünitesi Direktörlüğü görevine getirildi. Melisa Özcan Kordan, yeni vazifesinde Astellas İlaç Türkiye Liderlik Ekibi’nin bir üyesi olarak Astellas İlaç Türkiye Genel Müdürü Şeyma Bahşi’ye bağlı çalışacak. 

Melisa Özcan Kordan Kimdir?

Astellas İlaç Türkiye’deki mesleğine Aralık 2014’te Kıdemli Eser Müdürü olarak başlayan Melisa Özcan Kordan, bu vazifenin akabinde prostat kanseri alanındaki eserin Türkiye lansmanını yönetti ve Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) Bölgesinde ‘En Uygun Lansman Ödülü’nün alınmasında büyük rol oynadı. Kordan, daha sonra Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) Bölgesi‘nde Marka Lideri görevine getirildi. Astellas İlaç Yerleşik Pazarlar bölgesel misyonu boyunca dönüşüm projelerinin bölgesel ve lokal uygulamalarında değerli çalışmalara imza atan Kordan, bölgesel lansman harikalığı sürecini yöneterek başarılı bir liderlik sergiledi.  

Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği Kısmı mezunu olan Kordan, Astellas’a katılmadan evvel Bayer, Sanofi Aventis – Zentiva ve Johnson & Johnson da dahil olmak üzere çeşitli misyon ve durumlarda edindiği 17 yılı aşkın bir bölüm tecrübesine sahip.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ