yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Balıkesir Büyükşehir ve Ayvalık Belediyesi işbirliğinde projeler tamamlanacak

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, daire liderleriyle birlikte Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Belediye lider yardımcıları ve ünite amirlerinin de iştirakiyle büyükşehir paydaşlığıyla hayata geçirilecek olan proje toplantısı gerçekleştirildi.

Balıkesir Büyükşehir ve Ayvalık Belediyesi işbirliğinde projeler tamamlanacak


Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, daire liderleriyle birlikte Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Belediye lider yardımcıları ve ünite amirlerinin de iştirakiyle büyükşehir iştirakiyle hayata geçirilecek olan proje toplantısı gerçekleştirildi.

     Lider Mesut Ergin, “Ayvalık’ımız için, kentimiz için Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’yle işbirliği içerisinde yapacağımız projelerin değerlendirmesini yaptık. Kentimizin geleceği hakkında çok verimli bir toplantı oldu. Daima birlikte, Ayvalık için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

     Balıkesir Büyükşehir Belediyesi başkanlık binasında yapılan toplantıda, Ayvalık’ın acil tahlile kavuşturulması gereken  problemler masaya yatırıldı. Altyapı, su patlakları, su kesintileri, ulaşım, otopark üzere külfetlerin yaşandığı Ayvalık’ta kısa müddette sıkıntıların tahlile kavuşturulması için yapılması gerekenler konuşuldu.

     Devam eden projelerin hızlandırılması, Ayvalık Belediyesi tarafından yaşama geçerilecek olan projelere dayanak verilmesi üzere bahisler hakkında değerlendirmelerde bulunan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, daire liderlerine verdiği talimatlar ile sürecin hızlandırılacağını söyledi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ