yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Başkan Pekyatırmacı, “Selçuklu’da bu gururu yaşatan öğrencilerimizi, en büyük destekçisi olan ailelerini ve emeği geçen okul idarecilerimizi kutluyorum” dedi

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Selçuklu’da Liselere Geçiş Sistemi (LGS) Sınavı’ndan 500 tam puan alarak Türkiye birincisi olan öğrencilerle bir ortaya geldi.

Başkan Pekyatırmacı, “Selçuklu’da bu gururu yaşatan öğrencilerimizi, en büyük destekçisi olan ailelerini ve emeği geçen okul idarecilerimizi kutluyorum” dedi


Selçuklu’da LGS’den  500 tam puan alarak Türkiye birincisi olan öğrenciler, kazandıkları muvaffakiyetin ardından Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı’yı ziyaret etti. Tüm soruları yanlışsız cevaplayarak kente büyük bir gurur yaşatan öğrencileri konuk eden Lider Ahmet Pekyatırmacı gösterdikleri muvaffakiyetten ötürü öğrenciler ile birlikte öğretmen ve ailelerini kutladı.

Başkan Pekyatırmacı: “Eğitim hayatınızda daima yanınızdayız”

Konyalı öğrencilerin bu yıl da LGS’de büyük muvaffakiyet elde ederek kente büyük bir memnunluk yaşattıklarını tabir eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı,“ Hepinizi gösterdiğiniz bu üstün muvaffakiyetten ötürü tebrik ediyorum. Olağan bu muvaffakiyetin elde edilmesinde sizlerin en büyük destekçisi olan ailelerinizi, kıymetli öğretmen ve okul idarecilerinizi de kutluyorum. Elbet bu başarıyı özverili çabanızın yanında verdiğiniz emek ve disiplinli bir biçimde çalışmanızla elde ettiniz. Eğitim seyahatinizde yeni imtihanlar ve çabalar sizleri bekliyor ancak buradaki performansınız, en büyük motive kaynağınız olacak. Tıpkı azim ve disiplininizin gelecek yıllarda da devam etmesini diliyorum. Eğitim-öğretim hayatınızı tamamladıktan sonra da kentimize, ülkemize hoş hizmetler yapmanızı diliyorum. Allah yolunuzu açık etsin. Selçuklu Belediyesi olarak sizlerin her vakit yanınızdayız ve eğitim ile ilgili her hususta destekçi olmaya devam edeceğiz” dedi.  

LGS şampiyonlarının ziyareti Lider Pekyatırmacı’nın öğrencilere ikram takdimi ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ