yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Beylikdüzü’nde ilçenin altyapısını güçlendirmek ve yolların kalitesini artırmak amacıyla başlatılan asfaltlama çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, Kavaklı Mahallesi’nde gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceledi ve yetkililerden bilgi aldı.

Beylikdüzü’nde ilçenin altyapısını güçlendirmek ve yolların kalitesini artırmak amacıyla başlatılan asfaltlama çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor


Beylikdüzü Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü gruplarınca kentin altyapısını güçlendirmek ve yolların kalitesini artırmak gayesiyle başlatılan asfaltlama çalışmaları tüm süratiyle devam ediyor.  Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, çalışmaların gerçekleştirildiği Kavaklı Mahallesi İbrahim Müteferrika Caddesi’nde incelemelerde bulundu. Lider Çalık, alanda yaptığı incelemenin akabinde, proje sorumlularından ayrıntılı bilgi aldı. Yetkililer, çalışmaların planlanan takvim doğrultusunda ilerlediğini ve kısa müddette tamamlanacağını belirtti. Yeni asfalt kaplamasıyla birlikte ilçede yollar daha güçlü ve inançlı hale gelecek.

Çalık: Kent içi trafik akışı daha nizamlı ve inançlı hale gelecek

Çalışmaları yerinde inceleyen Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, yaptığı açıklamada asfaltlama süreçlerinin ilçede sürat kesmeden devam edeceğini belirterek, “Şehrin ulaşım altyapısını modernize etmek ve komşularımıza daha düzgün hizmet sunmak için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Asfalt yenileme çalışmaları, bu gayretlerimizin değerli bir kesimini oluşturuyor. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte, kent içi trafik akışı daha nizamlı ve inançlı hale gelecek” biçiminde konuştu. Çalışmalar sırasında vatandaşların ve şoförlerin daha dikkatli olmaları ve süreksiz trafik düzenlemelerine uymaları konusunda ikazlarda da bulunan Lider Çalık, “Bakım, tamirat, yenileme ve asfaltlama çalışmalarıyla yollarımızı güzelleştiriyor, sıkıntılı alanları tek tek tahlile kavuşturuyoruz. Süreci en kısa müddette ve süratle tamamlayarak vatandaşlarımızın daha konforlu bir hayat sürmesini sağlayacağız” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ