yandex
ankara seo
ankara web tasarım
19.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Çankaya Belediyesi, amatör spor kulüplerini güçlendirmek ve mevcut sorunları istişare edebilmek için spor kulüpleri temsilcileriyle toplantı düzenledi

Çankaya Belediyesi Mustafa Kemal Gürbüz Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıya, 81 amatör spor kulübü temsilcisi katıldı.

Çankaya Belediyesi, amatör spor kulüplerini güçlendirmek ve mevcut sorunları istişare edebilmek için spor kulüpleri temsilcileriyle toplantı düzenledi


Toplumsal demokrat, iştirakçi belediyecilik anlayışıyla spora ve atlete takviye veren Çankaya Belediyesi, “Sporda güçlü Çankaya” unsuruyla amatör spor kulüplerine dayanak vermeye devam ediyor. Amatör spor kulüplerini güçlendirmek, mevcut sıkıntıları pahalandırmak ve talep oluşturmak için bir toplantı düzenleyen Çankaya Belediyesi, bu kapsamda 81 amatör spor kulübü temsilcisiyle bir ortaya geldi.

Çankaya Belediyesi Mustafa Kemal Gürbüz Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıya Çankaya Belediyesi Lider Yardımcıları İrfan Alkan ve Aydın Özsoy, Çankaya Belediyesi Meclis Üyesi Abidin Işıldak ve Ertuğrul Cem Cihan ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Kandazoğlu katıldı.

İlçe sonlarında faaliyet gösteren futboldan, dağcılık ve kayağa, bilardodan yüzmeye birçok farklı  amatör spor kulübünün sorun ve taleplerinin aktarıldığı toplantıda, sıkıntıların yanı sıra tahlil teklifleri de ele alındı. Amatör spor kulüplerini yaşatmak ve güçlendirmek için verilecek takviyelerin konuşulduğu toplantıda, yapılması planlanan spor tesisleri hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ