yandex
ankara seo
ankara web tasarım
19.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Continental EMEA Bölgesi Strateji, Analitik ve Pazarlama Başkanlığı Görevine Egemen Atış Atandı

1 Temmuz 2024 tarihi prestijiyle Continental Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Strateji, Analitik ve Pazarlama Başkanlığı vazifesine Hâkim Atış getirildi.

Continental EMEA Bölgesi Strateji, Analitik ve Pazarlama Başkanlığı Görevine Egemen Atış Atandı


Atamaya ait konuşan Continental EMEA Bölgesi Yenileme Lastikleri Başkanı Ferdinand Hoyos, “Egemen Atış, kapsamlı milletlerarası tecrübesiyle grubumuzu güçlendirerek başkan lastik üreticisi ve lastik tahlilleri tedarikçisi olarak pozisyonumuzu sağlamlaştırmamıza katkıda bulunacak” dedi.

Premium lastik üreticisi ve teknoloji şirketi Continental‘in Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) Bölgesi yenileme lastikleri kümesi Strateji, Analitik ve Pazarlama (SAM) Başkanlığı vazifesine Hükümran Atış atandı. 1 Temmuz 2024 prestijiyle vazifesine başlayan Atış’ın sorumlulukları ortasında eser idaresi, pazarlama irtibatları, halkla münasebetler, e-ticaret, iş analitiği, fiyatlandırma, strateji ve iş geliştirme yer alacak. 

Atış, son olarak Continental Güney Kore’de misyonunu yürütüyordu. Güney Kore’deki misyonundan evvel altı yıl Continental Lastikleri Türkiye Satış ve Ticari Operasyonlar Müdürü olarak görev yapan Atış, Güney Kore’de Continental’in yepyeni ekipman müşterileri Hyundai ve Kia’ya hizmet verdiği Seul’den şirketin genel merkezi Hannover’da çalışmalarına devam edecek.

Continental EMEA Bölgesi Yenileme Lastikleri Başkanı Ferdinand Hoyos, “Egemen Atış, bulunduğu farklı vazifelerde pahalı bir memleketler arası tecrübe kazandı ve lastik kesimi hakkında kapsamlı bilgi sahibi oldu. Global pazarları derinlemesine anlaması, stratejilerimizi Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’daki müşterilerimizin gereksinimlerine paralel olarak geliştirmemize, ayrıyeten EMEA Bölgesindeki pozisyonumuzu sağlamlaştırarak daha da güçlendirmemize katkıda bulunacak“ dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ