yandex
ankara seo
ankara web tasarım
23.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

DenizBank, yenilediği kliniğinde, senCard iş birliğiyle diş tedavisini de kapsayan entegre sağlık ve sigortacılık hizmeti sunuyor

DenizBank, Bupa Türkiye iş birliğiyle, çalışanlarına daha kapsamlı ve erişilebilir sıhhat ve sigortacılık hizmeti sunmak gayesiyle, Genel Müdürlük binasında bulunan Deniz Klinik’i yeniledi.

DenizBank, yenilediği kliniğinde, senCard iş birliğiyle diş tedavisini de kapsayan entegre sağlık ve sigortacılık hizmeti sunuyor


senCard Deniz Klinik ismiyle faaliyet gösterecek, 750 m2’lik yeni lokasyonda, senCard’ın Hizmet Noktası ile bir arada Türkiye’de bir finans kurumu içindeki birinci diş kliniği de hizmete açılacak.  

Halihazırda 3 iş yeri doktoru, kurum psikoloğu, kurum diyetisyeni, fizyoterapist ve göğüs hastalıkları tabibi ile hizmetlerini sürdüren Deniz Klinik’te; Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi iş birliğiyle yeni eklenen branşlara ek olarak, yatak kapasitesi artırıldı ve tam gün kan alma hizmeti sunulmaya başlandı. 

Banka çalışanları, güvenilir uzman tabip takımına sahip, Türkiye’nin birinci kurum içi diş kliniği senCard Dental’de, mevcut paketlerinin haricinde, yüzde 40 oranında indirimli ek hizmetlerden faydalanabilecekler. senCard Hizmet Noktası’nda ise sigorta ile ilintili olarak muhtaçlık duyulan danışmanlık, dayanak ve yönlendirmeler yerinde sağlanacak.

Türkiye’nin birinci kurum içi entegre sıhhat ve sigortacılık hizmetlerini sunan kliniklerin açılışı, 10 Temmuz 2024 tarihinde, DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş ve Bupa Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Gürcan’ın katılımı ile gerçekleşti. 

“Çalışanlarımıza erişilebilir sıhhat hizmeti sunmak, önceliğimiz”

DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, açılış merasiminde yaptığı konuşmada, Banka olarak esirgeyici sıhhat hizmetlerini kapsamlı biçimde uygulamaya büyük kıymet verdiklerini belirterek, “Kurum kültürümüzün merkezinde insan faktörü yer alıyor. İşimizin başı da, sonu da insan, diyoruz. Bu yaklaşıma paralel olarak, çalışanlarımızın ofis ortamında sıhhat hizmetlerine çarçabuk erişmelerini önceliğimiz olarak görüyoruz. Geçtiğimiz yıllarda deneyim ettiğimiz, global salgın ve zelzele felaketi üzere şiddetli periyotlarda, Bankamızın sıhhat hizmeti yelpazesi en güçlü teminatımız oldu. Artık, bu hizmetlerin kapsamını daha da genişletiyor; 750 m2’lik alanda kliniğimizin yatak kapasitesini artırıp farklı branşları da ekleyerek, şubelerimizin de faydalanabileceği bir konseptle kullanıma açıyoruz. Aynı vakitte senCard’ın Türkiye’deki birinci kurum içi diş kliniği hizmetini sunmaya başlıyoruz. Bankamızın kapısından girdikleri andan itibaren çalışanlarımızın sıhhatini, bir kurum içinde olabilecek en yüksek standartta desteklemek uğraşındayız. Bu hususta her vakit yanımızda olan Bupa Türkiye’ye de teşekkür ediyor; kliniğimizin güzel, uğurlu olmasını diliyorum” dedi. 

“Hem sıhhat hem de sigortacılığı içinde barındıran tek bir erişim noktası yarattık”

Bupa Türkiye Yönetim Kurulu Lideri Gökhan Gürcan açılış merasiminde yaptığı konuşmada, “Bupa Türkiye ve çatısı altındaki tüm markalarımızla, insanların daha sağlıklı, daha keyifli bir hayat sürdürmelerine yardımcı olmayı ve daha âlâ bir dünya yaratmayı amaçlayan büyük bir organizasyonuz. Kurumların sağlıklı ve memnun çalışanlar için gösterdiği uğraşın şuuru doğrultusunda senCard markamızla fark yaratacak tahliller üretiyoruz; Türkiye’de “entegre sıhhat ve sigortacılık hizmetleri” alanında farklı kıymet önermeleri sunabilmenin ve bu alanda günden güne büyümenin gururunu yaşıyoruz. senCard Deniz Klinik, senCard Dental ve senCard Hizmet Noktası olmak üzere 3 farklı kıymet önermesini Türkiye’de birinci kez bir ortada sunarak, hem sıhhat hem de sigortacılığı içinde barındıran tek bir erişim noktası yarattık. Entegre sıhhat ve sigortacılık hizmetlerinin bir ortada olduğu bu sıhhat kompleksinin DenizBank’ın vizyonuyla çalışanlarının hizmetine açılacak olması bizim için epey heyecan verici. Bupa Türkiye iş birliği ile senCard tarafından sunulan bu entegre yapının DenizBank’ın çalışanlarına sağlayacağı uçtan uca entegre sıhhat ve sigortacılık hizmetleri ile çalışan memnunluğu, çalışan bağlılığı üzere kavramları daha da güçlendireceğine inancımız sonsuz. Bu projenin hayata geçmesini sağlayan DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş’e, tüm DenizBank ve senCard takımlarına teşekkür ediyorum” dedi. 

Resim Altı (Soldan sağa): Seda Orak – Bupa Acıbadem Sigorta Kurumsal Müşteriler Satış Yöneticisi // Tanju Kaya – DenizBank Yönetim Kurulu Üyesi //  Işıl Küçük – Bupa Acıbadem Sigorta Satış Genel Müdür Yardımcısı // Hakan Ateş – DenizBank Genel Müdürü // Ebru Keskin Kulalar – Bupa Türkiye Strateji ve Transformasyon Genel Müdür Yardımcısı // Gökhan Gürcan- Bupa Türkiye Yönetim Kurulu Lideri // Ebru Keskin Dosti – DenizBank İnsan Kaynakları Fiyatlandırma, Özlük, İdari İşler ve Güvenlik Küme Müdürü

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ