yandex
ankara seo
ankara web tasarım
19.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Dereköy’de çok amaçlı salon inşaatında sona doğru

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Korkuteli ilçesi Dereköy Mahallesi’nde başlattığı, vatandaşların uzun müddettir gereksinim duyduğu düğün, mevlit ve çeşitli toplantılarını gerçekleştirebileceği çok gayeli salon inşaatı süratle yükseliyor. Çatı örtüsü tamamlanan ve yer seramik kaplaması yapılan çok emelli salonun yakın vakitte halkın hizmetine açılması planlanıyor.

Dereköy’de çok amaçlı salon inşaatında sona doğru


Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Korkuteli ilçesi Dereköy Mahallesi’nde başlattığı, vatandaşların uzun müddettir gereksinim duyduğu düğün, mevlit ve çeşitli toplantılarını gerçekleştirebileceği çok emelli salon inşaatı süratle yükseliyor. Çatı örtüsü tamamlanan ve yer seramik kaplaması yapılan çok gayeli salonun yakın vakitte halkın hizmetine açılması planlanıyor.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı seçim vaatleri arasında yer alan kırsal bölgelere çok emelli salon projeleri hayat bulmaya devam ediyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Korkuteli ilçesi Dereköy Mahallesi’nde üretimine başlanan vatandaşların düğün, mevlit ve toplantı üzere etkinliklerini rahatça yapabileceği çok maksatlı salon inşaatı da süratle yükseliyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen proje 1443 metrekare alan üzerinde 561 metrekare kapalı alana sahip olacak.

YAKIN VAKİTTE HİZMETE GİRECEK

Korkuteli Dereköy Mahallesi’nde üretimi süren çok maksatlı salonun betonarme imalatı biterken, çatı örtüsü tamamlandı. Yer döşemesi seramik işlerinde son evreye gelinen çok gayeli salon inşaatı yakın vakitte süreksiz kabul süreçlerine hazır hale getirilecek. Etraf düzenlemesinin de tamamlanmasıyla birlikte Dereköylüler, düğün ve mevlit üzere etkinliklerde kullanabileceği çok gayeli salona kavuşmuş olacak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ