yandex
ankara seo
ankara web tasarım
23.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

EA SPORTS FC FUTURES ve Adidas İşbirliğiyle, Berlin’de Büyük Bir Etkinlik Gerçekleşiyor

FC Futures ve adidas elçisi Ian Wright’ın da iştirak gösterdiği aktiflik, UEFA EURO 2024 heyecanını da yaşatıyor

EA SPORTS FC FUTURES ve Adidas İşbirliğiyle, Berlin’de Büyük Bir Etkinlik Gerçekleşiyor

Geçtiğimiz hafta EA SPORTS FC FUTURES, adidas Football’un konutu olan Berlin’de bir UEFA Futbol Şenliği aktifliğine mesken sahipliği yaptı. Birinci yılında 170.000’den fazla kişiye* futbolun yolunu açan FC FUTURES teşebbüsü, düzenlenen aktiflikte adidas ve UEFA ile işbirliği yaparak 50’den fazla mahallî genç kız ve erkek için idman seansları düzenledi ve dünya futbolunu herkes için geliştirme eforunu sürdürme gayesinin bir adımını daha gerçekleştirmiş oldu.

Resmi UEFA ve Alman Futbol Federasyonu (DFB) antrenörleri tarafından yönetilen idmanlar, futbol marifetlerini geliştirmek için EA SPORTS FC 24 oyun içi manzaralarını kullanan ve şu anda Almanca dahil altı lisanda fiyatsız olarak erişilebilen çevrimiçi bir idman kütüphanesi olan FC FUTURES Academy’den alınıyor. FC FUTURES’ın idman kütüphanesi için oyun içi imajları kullanması, futbolun fizikî ve dijital dünyaları ortasındaki çizgileri bulanıklaştırarak oyunculara ve antrenörlere oyuna iştiraki artırmak için yenilikçi bir yol sunuyor.

EA SPORTS FC Kıdemli Pazarlama Yöneticisi James Salmon, “UEFA EURO 2024’te burada olmak, yalnızca Avrupa erkek futbolunun en uygunlarının gayretini görmek için değil, tıpkı vakitte gelecek kuşak için FC FUTURES idmanlarına konut sahipliği yapmak için de ilham verici” dedi. “UEFA ve adidas’taki ortaklarımızın erişilebilir ve toplum tarafından yönetilen futbol programları geliştirme konusunda eşit derecede kararlı olmalarından ötürü son derece minnettarız ve oyunu herkes için büyütmek emeliyle FC FUTURES’un 2. yılı ile yatırımımızı sürdürmek için sabırsızlanıyoruz.”

UEFA EURO 2024 Taraftar Bölgesindeki adidas Futbol Konutu’nda gerçekleştirilen idmanlar, adidas’ın EA SPORTS FC 24’te yer alan F50 kramponunu tekrar tanıtmasından esinlenerek sürate odaklandı. İkonik F50, 9 yıllık bir ortadan sonra, günümüz atletlerinin suratlarını kullanarak katı oyun kalıplarını kırmalarına ve futbol oynamanın heyecanını kendi kaidelerine nazaran yaşamalarına yardımcı olmak için geliştirilmiş bir teknolojiyle geri dönüyor.

UEFA Teknik Eğitim ve Geliştirme Başkanı Olivier Doglia, “EA SPORTS FC ile bu yıl Almanya’da düzenlenecek UEFA EURO 2024 turnuvasına gerçek futbolu getirmekten memnunluk duyuyoruz. EA SPORTS FC FUTURES’ın yenilikçi idman uygulamaları, sanal ve gerçek dünya futbol tecrübelerini kusursuz bir halde birleştiriyor ve birlikte yeni jenerasyona alana çıkmaları ve tıpkı UEFA EURO 2024’te alandaki ulusal kahramanları üzere Dünya Oyununa katılmaları için ilham vermeyi amaçlıyoruz.” dedi.

FC FUTURES ve adidas elçisi Ian Wright da oturuma katılarak gençlere unutulmaz bir tecrübe yaşattı ve futbolla ilgili kendi tecrübelerini ve FC FUTURES üzere teşebbüslerin genç kuşaklar üzerinde nasıl bir değere sahip olabileceğini hatırlattı.

Ian Wright, “UEFA EURO 2024’te inanılmaz bir turnuva için burada olmaktan ve EA SPORTS FC FUTURES ile adidas’ın yeni jenerasyon genç oyuncuları desteklemek için bir ortaya geldiğini görmekten heyecan duyuyorum” dedi. “Toplum seviyesindeki futbolu bu üzere etkinliklere taşımak lokal genç oyuncular için büyük bir ilham kaynağı oluyor ve futbolu her seviyede desteklemenin ehemmiyetini ortaya koyuyor.”

Reichstag’ın önündeki UEFA EURO 2024 Taraftar Alanı’nda yer alan adidas Futbol Meskeni, turnuva boyunca faal olacak. 18.000 m²’lik alan, ziyaretçilere katılmaya, izlemeye ve oyunun sevincini kutlamaya davet edildikleri bir futbol şenliğini deneyimleme bahtı sunuyor. Taraftarlar ayrıyeten özel EA SPORTS FC 24 oyun alanında EA SPORTS FC 24 ile gerçek UEFA EURO 2024 turnuvasını oynayabiliyorlar.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ