yandex
ankara seo
ankara web tasarım
23.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, LGS’de tam puan alarak 1. olan Gölcüklü 3 öğrenci ile bir araya gelerek öğrencileri tebrik etti

Gölcüklü öğrenciler, Liselere Giriş İmtihanı’nda (LGS) damga vurdu. LGS’de tüm soruları gerçek cevaplayan Gölcüklü 3 öğrenci, 500 tam puan alarak 1. oldular. Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer de LGS’de 1. olan Gölcüklü 3 öğrenci ile Değirmendere Çınarlık Kafe’de bir ortaya geldi.

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, LGS’de tam puan alarak 1. olan Gölcüklü 3 öğrenci ile bir araya gelerek öğrencileri tebrik etti


Gölcüklü öğrenciler, Liselere Giriş İmtihanı’nda (LGS) damga vurdu. LGS’de tüm soruları hakikat cevaplayan Gölcüklü 3 öğrenci, 500 tam puan alarak 1. oldular. Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer de LGS’de 1. olan Gölcüklü 3 öğrenci ile Değirmendere Çınarlık Kafe’de bir ortaya geldi. Lider Sezer’in konut sahipliği yaptığı birlikteliğe; İlçe Ulusal Eğitim Müdürü Caferi Tayyar Mert, imtihanda 1. olan;  Gölcük Nazif Tokgöz Muvaffakiyet Koleji öğrencileri Ege Çalı ve Sabri Kerem Topuçar, Değirmendere Atatürk Ortaokulu öğrencisi Ali Ilgaz Kuşkonar, öğrencilerin aileleri, okul müdürleri katıldı.

ÖĞRENCİLER MAKSATLARINI LİDER SEZER’E ANLATTI

Birliktelikte Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, ilçeyi gururlandıran başarılarından ötürü öğrencileri tebrik ederek eğitim hayatlarında muvaffakiyetler diledi. Öğrencilerle sohbet ederek amaçları konusunda bilgiler alan Lider Sezer, başarılı öğrencilerin yetişmelerinde büyük emekleri olan ailelerini ve öğretmenlerini de tebrik etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ