yandex
ankara seo
ankara web tasarım
24.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

ING’den sektöre yön veren bir yenilik: Turuncu Hesap’ta Bitmeyen Hoş Geldin Faizi

ING Türkiye, günlük faizle birikim yapma imkanı sağlayan Turuncu Hesap’ta Bitmeyen Güzel Geldin Faizi uygulamasını hayata geçirdi.

ING’den sektöre yön veren bir yenilik: Turuncu Hesap’ta Bitmeyen Hoş Geldin Faizi


ING müşterileri artık, Turuncu Hesap’ta avantaj sağlayan eserleri kullanarak Güzel Geldin periyodunu uzatabiliyor, birikimlerini Bitmeyen Beğenilen Geldin Faizi ile değerlendirilebiliyor ve ne kadar çok ING’li olursa o kadar çok kazanıyor. Üstelik ING müşterileri Turuncu Hesabı, ING Taşınabilir üzerinden zahmetsiz ve kolay bir halde açabiliyor. ING Türkiye Ferdî Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Tuğçe Bora Kılıç, “Dijital gücümüz ve yenilikçi duruşumuzla şu ana kadar birçok unsur imza attık. 2011 yılında hayata geçirdiğimiz, 2 milyonu aşkın müşteriye ulaşan amiral gemimiz Turuncu Hesap da inovatif duruşumuzu yansıtıyor. Büsbütün dijital bir banka olarak müşterilerimiz için fark yaratmaya devam ederken, birebir vakitte avantajlı eserlerimizle müşterilerimizin paralarını her gün büyütüyoruz. Bu vizyonumuzu yansıtan ve müşterilerimize yüksek faizle birikimlerini kıymetlendirme imkanı sağlayan Bitmeyen Beğenilen Geldin Faizi uygulamamızla kesim öncülerinden biri olmaktan memnunluk duyuyoruz” dedi.

Dijital dönüşüm seyahatinde attığı adımlarla büsbütün dijital hale gelen ING Türkiye, vade kederi olmadan günlük faizle birikim yapma imkanı sağlayan Turuncu Hesap’ta Bitmeyen Beğenilen Geldin Faizi uygulamasını hayata geçirdi. ING müşterileri artık, Turuncu Hesap’ta avantaj sağlayan eserleri kullanarak Güzel Geldin periyodunu uzatabiliyor, birikimlerini Bitmeyen Güzel Geldin Faizi ile değerlendirilebiliyor ve ne kadar çok ING’li olursa o kadar çok kazanıyor.

İlk defa Turuncu Hesap açanlar, ek eserler ile 105 güne varan Güzel Geldin Faiz devrinden yararlanabiliyor.  

ING müşterileri birinci kere Turuncu Hesap açtığında şartsız 45 gün Güzel Geldin Faizinden yararlanırken, avantaj sağlayan eserleri kullanarak 105 güne kadar bu periyodu uzatabiliyor. Bu kapsamda ING’liler, Turuncu Ekstra programı ile alışverişlerinde Banka Kartını kullanarak puan topladıklarında Güzel Geldin devrine 30 gün daha ekleyebiliyor. Ayrıyeten, birikimlerinin bir kısmını Turuncu TL Hesap bakiyelerine nazaran belirlenen meblağda, seçili yatırım fonlarında değerlendirdiklerinde Beğenilen Geldin devrine 30 gün daha ekleniyor.

ING’liler, avantaj sağlayan eserleri kullanarak Bitmeyen Güzel Geldin faizi ile kazanmaya devam ediyor.

Hoş geldin Faiz devri sona eren ve Turuncu Hesap’ı olan ING müşterileri ise, Turuncu Hesap’ta avantaj kazandıran eserleri kullanarak faiz oranlarını artırabiliyor ve Bitmeyen Güzel Geldin Faizi ile birikimlerini değerlendirebiliyor. Ek faiz kazandıran kredi kartı, sigorta poliçesi, yatırım fonu ve Turuncu ekstra eserlerindeki amaçları yakalayan ING müşterileri, her bir eser için ek faiz kazanarak toplamda %52 oranında Bitmeyen Beğenilen Geldin Faizinden yararlanabiliyor. 

Tuğçe Bora Kılıç: Bitmeyen Güzel Geldin Faizi uygulamamızla bölüm öncülerinden biri olmaktan memnunluk duyuyoruz.

Yenilenen Turuncu Hesap ile ilgili değerlendirmelerini aktaran ING Türkiye Ferdi Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Tuğçe Bora Kılıç, “ING Türkiye olarak şu ana kadar dijital gücümüz ve yenilikçi duruşumuzla birçok unsur imza attık. 2011 yılında bir prensip imza atarak hayata geçirdiğimiz amiral gemimiz Turuncu Hesap, inovatif duruşumuzu yansıtan en düzgün örneklerden biri. 2 milyonu aşkın müşteriye ulaşan Turuncu Hesap ile son bir yılda hacmimizi ikiye katladık. Turuncu Hesap ile müşterilerimize günlük yüksek faizle mevduatlarını kıymetlendirme ve gereksinimleri olduğunda vade kederi olmadan birikimlerini kullanma fırsatı sunuyoruz. Tamamen dijital bir banka olarak müşterilerimiz için fark yaratmaya devam ederken, birebir vakitte avantajlı eserlerimizle müşterilerimizin paralarını her gün büyütüyor, kendimizi kazandıran dijital banka olarak konumluyoruz. Bu vizyonumuzu yansıtan ve müşterilerimize yüksek faizle birikimlerini kıymetlendirme imkanı sağlayan Bitmeyen Beğenilen Geldin Faizi uygulamamızla kesim öncülerinden biri olmaktan memnunluk duyuyoruz. Bu uygulamamızla birebir zamanda tasarruf etmek isteyen müşterilerimize de avantajlı fırsatlar sunuyoruz, müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak ve paralarını büyütmek için yenilikçi eserler geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.    

ING Taşınabilir üzerinden zahmetsiz ve kolay bir halde Turuncu Hesap açılabiliyor.

Turuncu Hesap’tan para çekildiğinde yahut hesaba para yatırıldığında vade bozulmuyor, birikimler günlük faiz kazanarak değerlendirilebiliyor, farklı para ünitelerinde hesap açabiliyor. ING müşterileri Turuncu Hesap’ı, ING Taşınabilir üzerinden zahmetsiz ve kolay bir biçimde açabiliyor. Üstelik yenilenen dizaynıyla ING Taşınabilir üzerinden avantajlı tüm eserler tek bir ekrandan takip edilebiliyor. Birebir vakitte müşteriler, ING Mobil’de yer alan Cebimdeki Danışman üzerinden haftanın 7 günü gece 12’ye kadar imajlı görüşme ile bilgi alarak süreçlerini gerçekleştirebiliyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ