yandex
ankara seo
ankara web tasarım
24.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Kâmil Koç milyonlarca müzikseveri buluşturan Milyonfest ve O’fest’lerin ulaşım sponsoru oldu

Türkiye’nin en çok tercih edilen başkan markası Kâmil Koç, müzikseverlerin ve gençlerin yol arkadaşı olmaya devam ediyor.

Kâmil Koç milyonlarca müzikseveri buluşturan Milyonfest ve O’fest’lerin ulaşım sponsoru oldu


Şirket kültür sanat aktifliklerine verdiği dayanak kapsamında, bu yıl yaklaşık 15 farklı bölgede düzenlenecek Türkiye’nin en uzun soluklu müzik şenliği Milyonfest ile O’fest’lerin ulaşım sponsoru oldu. 25 Nisan’da Çanakkale’yle başlayan ve 3 Ekim’de Afyonkarahisar ile son bulacak şenlik maratonunda Kâmil Koç, müzikseverlere yüzde 20 indirimli ulaşım takviyesi sağlıyor. Gençler, Kâmil Koç bilet satış merkezleri ya da davet merkezleri üzerinden aldıkları biletlerde bu indirimden faydalanabiliyor.

Müzikseverlerin yanı sıra topluma dokunan toplumsal projelerin de yanında olmayı sürdüren Kâmil Koç, Hacettepe İktisat Topluluğu’nun (HEK) bu yılki “Kütüphanesiz Okul Kalmasın” projesinin de ulaşım destekçisi oldu. Şirket, HEK üyelerine sağladığı takviyeyle Kahramanmaraş’ta bir ilkokula kütüphane yapılmasına katkı sağladı. 

Karayolu ulaşım bölümünün esaslı ve başkan markası Kâmil Koç, 2024 yılında da toplumsal sorumluluk şuuru ile kültür sanat aktifliklerine ve topluma dokunan toplumsal projelere takviye sağlamayı sürdürüyor. Zelzele bölgesindeki çocuklar için bir ilkokula kütüphane yapılmasına ulaşım dayanağı sağlayan Kâmil Koç, Türkiye’nin en kıymetli müzik tertipleri ortasında yer alan Milyonfest ile O’fest’lerin de ulaşım sponsoru oldu.

“Kütüphanesiz Okul Kalmasın” projesinin ulaşım destekçisi oldu

Lider marka olmanın getirdiği sorumluluk şuuruyla toplumsal yarar projelerine katkı sunan Kâmil Koç, bu kapsamda Hacettepe İktisat Topluluğu’nun (HEK) bu yılki “Kütüphanesiz Okul Kalmasın” projesinin ulaşım destekçisi oldu.

“Kütüphanesiz Okul Kalmasın” projesiyle her yıl Türkiye’nin farklı bir kentindeki bir okula kütüphane kuran istekli HEK üyeleri, bu yıl sarsıntı bölgesi Kahramanmaraş’taki Çınarlı İlkokulu’nu seçti. Okulda evvel kütüphane kuran, daha sonra da içerisini kitaplarla donatan HEK üyeleri, 3 Mayıs’ta ise Kâmil Koç’un sağladığı ulaşım takviyesiyle Kahramanmaraş’a giderek, kütüphanenin açılışını gerçekleştirdi.

Gençler farklı bölgelerdeki şenliklere Kâmil Koç ile ulaşıyor

Kâmil Koç’un ulaşım dayanağı sağladığı Türkiye’nin en uzun soluklu şenlik maratonu Milyonfest ile O’fest bu yıl toplamda 15 farklı bölgede on binlerce genci ağırlayacak.

Kâmil Koç, Milyon Üretim Tertip tarafından düzenlenen Milyonfest ve Büyük İşler Tertip tarafından gerçekleştirilen O’fest’e sağladığı ulaşım takviyesi kapsamında, tüm müzikseverler için ulaşım bileti fiyatlarında yüzde 20’lik indirim uyguluyor. Gençler, indirimden faydalanmak için Kâmil Koç’un bilet satış merkezlerinde ya da davet merkezlerinden bilet alırken, gitmek istedikleri vilayetteki şenliğin ismini söylemeleri kâfi oluyor. 

Türkiye’de kamplı şenlik kültürünün yerleşmesi ve gelişmesinin öncü tertiplerinden biri olan Milyonfest ile O’fest, Nisan ayında Çanakkale ile başladığı şenlik maratonunu bu yıl 15 farklı noktada yapmayı planlıyor. Şenlikler kapsamında Türkiye’nin dört bir yanında müzikseverler ve gençler, sahnelerinin sevilen isimlerini sahnede izleme fırsatı buluyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ