yandex
ankara seo
ankara web tasarım
23.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Çalışmalarını Sürdürüyor

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, Fevzi Çakmak, Lalebahçe, Alparslan ve Hocacihan mahallelerinde gereksinim duyulan su ve kanalizasyon yatırımlarına devam ediyor.

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Çalışmalarını Sürdürüyor


Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, kentin muhtaçlık duyduğu alt ve üstyapı gereksinimlerini karşılamak üzere çalışmalarını sürdürüyor. 

Fevzi Çakmak Mahallesi’nde 100 dükkâna hitap edecek 400 milimetre çapında betonarme boru ile kanalizasyon imal çalışmalarına devam eden Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, Hocacihan Mahallesi’nde de 90 milimetre çapında polietilen boru ile içme suyu şebeke çizgisi imal çalışmalarında kıymetli bir ara aldı. 

Alparslan Mahallesi’nde 400 milimetre çapında betonarme boru ile yeni kanalizasyon şebeke sınırı üretimi ise sürüyor. Buranın tamamlanmasıyla birlikte atık suların etrafa olan olumsuz tesirleri bertaraf edilmiş ve vatandaşların daha sağlıklı bir etrafa kavuşması sağlanmış olacak. 

Lalebahçe Mahallesi’nde ise 200 ve 400 milimetre çaplarında betonarme boru ile kanalizasyon şebeke sınırı ıslah üretim işini en kısa vakitte tamamlamayı planlayan Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, tüm bu çalışmaları, kentin altyapı meselelerini çözmek ve vatandaşların daha sağlıklı bir ömür ortamına kavuşmalarını sağlamak emeliyle titizlikle yürütüyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ