yandex
ankara seo
ankara web tasarım
19.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Malkara Belediyesi Takımını Kur Sahaya Çık 5. Geleneksel Basketbol Turnuvası Gerçekleştirildi

Malkara Belediyesi tarafından 1-2-3-4 Temmuz 2024 tarihleri ortasında Dr. Sadık Ahmet Parkı Basketbol Alanında düzenlenen “Takımını Kur Alana Çık 5. Klasik Basketbol Turnuvası” sporun tutkunlarını bir ortaya getirdi.

Malkara Belediyesi Takımını Kur Sahaya Çık 5. Geleneksel Basketbol Turnuvası Gerçekleştirildi


Malkara Belediyesi tarafından 1-2-3-4 Temmuz 2024 tarihleri ortasında Dr. Sadık Ahmet Parkı Basketbol Alanında düzenlenen “Takımını Kur Alana Çık 5. Klasik Basketbol Turnuvası” sporun tutkunlarını bir ortaya getirdi.

Turnuvaya katılan ekipler, uğraşlarında gerçek bir performans sergilediler. Birinci maçtan final düdüğüne kadar geçen müddet zarfında, alanda büyük bir rekabet ve dostluk öne çıktı. Maçlar sırasında gösterilen hırslı performanslar tribünlerin coşkusunu artırdı.

Sporcuların kararlılığı ve uğraş ruhu, turnuvanın başından sonuna kadar sürdü. Her bir oyuncu, kadrosunu en uygun biçimde temsil etmek için alanda çaba etti ve izleyicilere adeta bir görsel şölen sundu. Fair-play ruhu, maçların her anında ön plandaydı ve sportmenler ortasında dostluk bağlarının güçlenmesine katkı sağladı.

Turnuva ile ilgili konuşma gerçekleştiren Belediye Başkanı Nergiz Karaağaçlı Öztürk,“4 yıldır düzenlenen ve klâsik hale getirdiğimiz ‘Takımını Kur Alana Çık Basketbol Turnuvası’nın 5’incisini Dr. Sadık Ahmet Parkı Basketbol Alanında düzenlenen etkinliklerle gerçekleştirdik.

Takımını Kur Alana Çık 5. Klasik Basketbol Turnuvası, sporun ve rekabetin yanı sıra dostluğun ve dayanışmanın da kıymetini bir kere daha ortaya koydu. Katılan tüm ekipler ve seyircilerle gelecek yıllarda tekrar bir ortaya gelmeyi ümit ediyor, turnuvaya katılan tüm atletlere emeklerinden ötürü teşekkür ediyorum. Bundan sonra ki süreçlerde de spora ve atlete dayanak vermeye devam edeceğiz.

Ayrıca Kadrosunu Kur Alana Çık 5. Klâsik Basketbol Turnuvası’nda bizleri destekleyen ve yanımızda olan pahalı sponsorlarımıza en içten teşekkürlerimi sunarım. Sizlerin katkıları olmadan bu mükemmel aktifliği gerçekleştirmemiz mümkün olmazdı. Özsoy Ticaret, Lastik Park, AR Zirai İlaç ve Tohum Atanur Deniz ve Rıdvan Uzan, Rahmet Tarım Hüsnü Aydın, Abide Parkı Mehmet Avlaç, Gurur Dondurma, Yaman Peynircilik ve Ünal Peynircilik olarak sizler, sporun ve dostluğun kıymetini bir sefer daha vurgulayan bu turnuvanın gerçekleşmesine büyük takviye verdiniz. Sizlerin sağladığı takviyenin, kadrolarımıza ve atletlerimize verdiği moral ve motivasyon, turnuvanın başarılı ve unutulmaz geçmesini sağladı. Her bir sponsorumuzun emeği ve katkısı, bu aktifliğin her anında hissedildi ve takdirle karşılandı. Gelecek yıllarda da sizlerle birlikte daha kaç başarılı etkinliklere imza atmayı umuyoruz” dedi.

4 gün boyunca süren “Takımını Kur Alana Çık 5. Klâsik Basketbol Turnuvası” yapılan ödül merasimlerinin akabinde son buldu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ