yandex
ankara seo
ankara web tasarım
19.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Multinet Up ve Servis Plan iş birliği ile araç filolarında büyük tasarruf dönemi başlıyor

Multinet Up, kapsamlı filo idaresi tahlili MultiCar+ altında verdiği hizmetleri genişletmek maksadıyla, filo idaresi hizmetleri sağlayan Servis Plan ile bir iş birliği gerçekleştirdi.

Multinet Up ve Servis Plan iş birliği ile araç filolarında büyük tasarruf dönemi başlıyor


Bu iş birliği ile şirketler, filo araçlarının tüm gereksinimlerini uçtan uca yönetirken tıpkı vakitte operasyonel kolaylık ve maliyet avantajı elde edecek. 

Kurumlara tasarruflu masraf idaresi hizmetleri veren Multinet Up, filo idaresi alanında yenilikçi tahlili MultiCar+ çatısı altında sunduğu hizmetleri genişletmek gayesiyle yeni bir iş birliği gerçekleştirdiğini duyurdu. Servis Plan ile başlatılan bu iş birliği kapsamında şirketlerin filo araçlarının tüm gereksinimlerini uçtan uca yönetirken birebir vakitte operasyonel kolaylık ve maliyet avantajı elde edebilecekleri yeni hizmetleri hayata geçiriyor. 

2024 başında MultiCar+ Kurumsal Filo Tahlilleri kapsamında sunduğu birinci hizmet olan MultiCar+ Araç Yıkama’yı başlattığını duyuran Multinet Up, 3 Temmuz 2024 prestijiyle müşterilerine; araç satın alma süreci, plaka ruhsat süreçleri, trafik sigorta, bakım arıza, kaza ve hasar idaresi, araç satılmak istendiğinde satış kanalının belirlenmesinde danışmanlık üzere birçok hizmet daha verecek. 

“İlk yılımızda 10 bin araca hizmet vermeyi hedefliyoruz”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Multinet Up CEO’su Ali Emre Sever, “Multinet Up olarak bir şirketin çalışanlarıyla ilgili masraflarının her alanında optimizasyon sağlayan bir partner olmak için çalışıyoruz. Yemek kartından kurumsal armağan ve toplumsal yardım kartına, akaryakıttan konaklamaya, toplu satın almadan filo tahlillerine ve ödeme sistemlerine uzanan geniş bir hizmet yelpazemiz var. Tek bir platform üzerinden kolay ve faal masraf idaresi için sunduğumuz bu tahlillerin kapsayıcılığını, paydaşlarımızın tüm muhtaçlıklarını karşılayacak formda daima geliştiriyoruz. Bilhassa son periyotta, şirketlerin araç filoları ile alakalı uçtan uca hizmet alabilecekleri bir yapı kurmayı hedefleyerek, filo idaresi tahlillerimizi geliştirmek için değerli yatırımlar devreye aldık. Filo idaresinde çeyrek asırlık bir deneyime sahip olan Servis Plan’la başlattığımız bu stratejik iş birliği bizim için çok pahalı. Birlikte devreye aldığımız yeni hizmetlerle birinci yılımızda 10 bin araca hizmet vermeyi hedefliyoruz” dedi. 

Servis Plan Genel Müdürü Ertan Vuluvan ise “Servis Plan olarak 25 yılı aşkın otomotiv, operasyonel filo kiralama ve filo idaresi bilgi birikimi ve deneyimimizi ferdî ve kurumsal araç sahiplerinin hizmetine sunuyoruz. İnsanların araçlarına ve vakitlerine verdiği kıymetin farkındayız. Bu yüzden müşterilerimizin araçları ile ilgili tüm soru ve gereksinimlerine tek muhatap ve tek uygulama üzerinden tahliller üretiyor, onların hayatlarını kolaylaştırıyoruz. Bu manada iş ortaklarımız ile birlikte bakım tamir, arıza hasar, lastik, otopark, akaryakıt, acil yol yardımı, ekspertiz, araç kiralama ve vale üzere çok geniş bir yelpazede hizmetler sunuyoruz. Profesyonel takımımız ile müşterilerimize 7/24 dayanak sağlıyor ve araçlarının teknik sıkıntılarına tahliller buluyoruz. Multinet Up ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği ile, operasyonel verimliliği artıran ve maliyetleri azaltan hizmetlerimizi Multinet Up ekosistemindeki şirketlere ve ferdî kullanıcılara sunacağız” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ