yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Narlıdere Belediye Başkanı Erman Uzun, İZSU Genel Müdürü Gürkan Erdoğan ve ekibi ile birlikte ilçe genelinde saha ziyaretleri gerçekleştirdi

Narlıdere Belediye Başkanı Erman Uzun, İzmir su ve Kanalizasyon Yönetimi (İZSU) Genel Müdürü Gürkan Erdoğan ve takımı ile bir ortaya geldi. İZSU heyetiyle kapsamlı bir toplantı yapan Lider Erman Uzun, daha sonra İZSU Genel Müdürü Gürkan Erdoğan ile birlikte saha ziyaretleri gerçekleştirdi.

Narlıdere Belediye Başkanı Erman Uzun, İZSU Genel Müdürü Gürkan Erdoğan ve ekibi ile birlikte ilçe genelinde saha ziyaretleri gerçekleştirdi


 Sahilevleri’nde İZSU’nun yaptığı altyapı çalışmalarını yerinde inceleyen Lider Erman Uzun ve Gürkan Erdoğan, dere yataklarının ıslahı, çok ve şiddetli yağışlara karşı alınacak tedbirler ile insan ve etraf sıhhatini koruyacak önlemleri görüştü.

UYUM VE İŞBİRLİĞİ İÇİNDEYİZ

Altyapısı güçlü, sürdürülebilir, etraf ve halk sıhhatine hassas bir Narlıdere için tüm kurumlarla işbirliği içinde çalıştıklarını söyleyen Lider Erman Uzun, “Özellikle kış aylarında artan yağışlar, vakit zaman vatandaşlarımızın şikâyetlerine mevzu olabiliyor. Yaptığımız görüşmede, komşularımızın taleplerine yönelik atacağımız adımları ve kısa vadede yapılması gereken çalışmaları değerlendirdik. Yaklaşık 4,5 milyon İzmirliye hizmet eden İZSU, Narlıdere’mizde de yerin altında ve üstünde ağır bir çalışma gerçekleştiriyor. İlçemizdeki meseleleri ve muhtaçlıkları onlar da çok güzel biliyorlar. İzmir Büyükşehir Belediyemizin tüm üniteleri ile ahenk ve işbirliği içindeyiz. İZSU Genel Müdürümüz Gürkan Erdoğan ve takımına Narlıdere’mizde yaptıkları çalışmalar için komşularımız ismine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.  

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ