yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Nevşehir Belediyesi Kapadokya Eğitim Merkezi (KAPEM)’de açılacak olan Fransızca A1 ve Cenaze Hizmetleri kursları için kayıtlar başladı

Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren KAPEM’de gençlerin ferdî ve mesleksel gelişimlerini desteklemenin yanı sıra topluma daha faal ve donanımlı bireyler olarak katılmalarını sağlamak gayesiyle düzenlenen fiyatsız kurslar devam ediyor.

Nevşehir Belediyesi Kapadokya Eğitim Merkezi (KAPEM)’de açılacak olan Fransızca A1 ve Cenaze Hizmetleri kursları için kayıtlar başladı


Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren KAPEM’de gençlerin ferdî ve mesleksel gelişimlerini desteklemenin yanı sıra topluma daha faal ve donanımlı bireyler olarak katılmalarını sağlamak emeliyle düzenlenen fiyatsız kurslar devam ediyor. Bu kapsamda merkezde hala süren çeşitli yabancı lisan, ferdî gelişim ve mesleksel eğitim kurslarına ek olarak iki yeni kurs daha açılacağı duyuruldu.

Sınırlı kontenjanla açılacak olan Fransızca A1 ve Cenaze Hizmetleri Kursları için kayıtlar başladı. Fiyatsız olarak açılacak olan kurslara katılmak isteyenler 20 Temmuz 2024 tarihine kadar Paşa Konağı’ndaki Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’ne şahsen başvurabilecekleri üzere, www.nevsehir.bel.tr adresindeki süratli menü içerisinde bulunan Gençlik ve Spor Hizmetleri Kurs Müracaatları sekmesinden online olarak kayıtlarını yaptırabilecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ