yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Nevşehir’deki çeşitli sivil toplum örgütü temsilcileri, iş insanları ve vatandaşlar, Belediye Başkanı Rasim Arı’yı ziyaret etti

Lider Arı, Nevşehir Belediyesi’nin çeşitli projeleri hakkında istişarelerde bulunduğu konukları ile günün anısına fotoğraf çektirdi.

Nevşehir’deki çeşitli sivil toplum örgütü temsilcileri, iş insanları ve vatandaşlar, Belediye Başkanı Rasim Arı’yı ziyaret etti


Belediye Başkanı Rasim Arı, Nevşehir Eczacılar Odası Lideri Tansu Dörtkol ve yönetim kurulu üyeleri, TÜFAD Lideri Kenan Gerçeker ve yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Radyo Telsiz Amatörleri (TRAK) Lideri Sami Daşdeler ve yönetim kurulu üyeleri, TEB Türkiye İktisat Bankası Bölge Yöneticisi Murat Ciğercioğulları, Muvaffakiyet Eğitim Kurumları Yöneticileri, turizm ve ticaret dalında faaliyet gösteren çeşitli firmalarının yöneticileri ve vatandaşları başkanlık makamında konuk etti. Farklı başka konuk ettiği konukları ile bir mühlet sohbet eden Arı, yeni vazifesinden ötürü kendisini tebrik eden konuklarına teşekkür etti.

Başkan Arı, Nevşehir Belediyesi’nin çeşitli projeleri hakkında istişarelerde bulunduğu konukları ile günün anısına fotoğraf çektirdi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ