yandex
ankara seo
ankara web tasarım
23.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Odeabank’ta Genel Müdür Yardımcılığı’na yeni atama

Türkiye’nin genç, dinamik ve yenilikçi bankası Odeabank’ın üst idaresinde yeni bir atama gerçekleştirildi. Odeabank Teftiş Kurulu Lideri Tolga Usluer, İç Sistemlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı misyonuna getirildi.

Odeabank’ta Genel Müdür Yardımcılığı’na yeni atama


Türkiye’nin genç, dinamik ve yenilikçi bankası Odeabank’ın üst idaresinde yeni bir atama gerçekleştirildi. Odeabank Teftiş Kurulu Lideri Tolga Usluer, İç Sistemlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi. 

Odeabank Teftiş Kurulu Lideri Tolga Usluer’in 10 Haziran 2024 tarihi prestijiyle Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmasına karar verildi. İç Sistemlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanan Tolga Usluer, bankanın iç kontrol, mevzuat ve ahenk işlevlerinin sorumluluğunu üstlenecek.

Ortadoğu Teknik Üniversitesi İktisat Bölümü’nden lisans, Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Bölümü’nden yüksek lisans diplomasıyla mezun olan Tolga Usluer, bankacılık kariyerine 2000 yılında QNB Finansbank bünyesinde Müfettiş Yardımcısı olarak başladı. Kurumda üstlendiği çeşitli misyonların ardından 2011-2017 yılları arasında Teftiş Kurulu Lider Yardımcılığı yapan Usluer, Odeabank Ailesi’ne 2017 yılında Teftiş Kurulu Lideri olarak katıldı. 

The Institute of Internal Auditors (The IIA) tarafından verilen Certified Internal Auditor (Sertifikalı İç Denetçi-CIA) ve Certification in Risk Management Assurance (Risk İdaresi Garantisi Sertifikası-CRMA) milletlerarası kontrol sertifikalarına sahip Usluer, ayrıyeten Association of Certified Fraud Examiners (ACFE) tarafından verilen Certified Fraud Examiner (Suiistimal İnceleme Uzmanlığı- CFE) sertifikasını da aldı. 

2017 yılından bu yana Odebank’ta başarılı işlere imza atan ve hali hazırda The Institute of Internal Auditors (The IIA) nezdinde Enstitü Münasebetleri Komitesi Başkanlığını yürüten Usluer, Türkiye İç Kontrol Enstitüsü’nde (The IIA Turkiye) Yönetim Kurulu üyeliği yaptı. İç kontrol konusunda çok sayıda makale kaleme alan, araştırmalar yapan, üniversitelerde seminerler veren Tolga Usluer’e, mesleğe katkıları nedeniyle, Türkiye İç Kontrol Enstitüsü tarafından “İç Kontrol Farkındalık” mükafatı verildi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ