yandex
ankara seo
ankara web tasarım
23.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Oğuz Onbaş, Boehringer Ingelheim Birleşik Krallık & İrlanda Finansal Muhasebe Yöneticisi Olarak Atandı

Boehringer Ingelheim Türkiye, küresel atamalarıyla çalışanlarının meslek gelişimlerini desteklemeye devam ediyor. Şirket son olarak, Türkiye’de Finansal Kontrolör olarak misyon yapan Oğuz Onbaş’ın Boehringer Ingelheim Birleşik Krallık & İrlanda Finansal Muhasebe Yöneticisi olarak atandığını duyurdu.

Oğuz Onbaş, Boehringer Ingelheim Birleşik Krallık & İrlanda Finansal Muhasebe Yöneticisi Olarak Atandı


Boehringer Ingelheim Türkiye, küresel atamalarıyla çalışanlarının meslek gelişimlerini desteklemeye devam ediyor. Şirket son olarak, Türkiye’de Finansal Kontrolör olarak vazife yapan Oğuz Onbaş’ın Boehringer Ingelheim Birleşik Krallık & İrlanda Finansal Muhasebe Yöneticisi olarak atandığını duyurdu.  

Nesiller uzunluğu ömürleri dönüştürme emeliyle, çığır açıcı tedaviler sunarak İnsan ve Hayvan Sıhhati alanlarına katkıda bulunan Boehringer Ingelheim, çalışanlarına küresel meslek fırsatları sunmaya devam ediyor. Beş yılı aşkın müddettir Boehringer Ingelheim Türkiye’de Finansal Kontrolör olarak vazife yapan Oğuz Onbaş, Boehringer Ingelheim Birleşik Krallık & İrlanda Finansal Muhasebe Yöneticisi vazifesine atandı. Boehringer Ingelheim’daki meslek seyahatine 2018 yılında Finansal Kontrolör olarak başlayan Oğuz Onbaş, Haziran 2024 prestijiyle İngiltere yerleşik olarak vazifesine devam edecek. 

Oğuz Onbaş Kimdir? 

2011 yılında Kocaeli Üniversitesi İşletme ve İktisat kısımlarından çift anadal yaparak mezun olan Oğuz Onbaş, sonrasında Boğaziçi Üniversitesi’nde İktisat ve Finans alanında yüksek lisans yaptı. Boehringer Ingelheim’daki mesleğine 2018 yılında İnsan Sıhhati Finansal Kontrolörü olarak başlayan Onbaş, 2020 yılında Hayvan Sıhhati Kontrolörlük rolüne geçiş yaptı.  Onbaş, Hayvan Sıhhati tertibine da süratlice adapte olup, proaktif tavrı ile gerek IMETA bölge Finans takımları gerekse Almanya’daki Finansal Denetim grupları ile süreçlerde iyileştirmeler gerçekleştirdi. Oğuz Onbaş, Türkiye`de SMMM (Serbest Muhasebeci Mali Müşavir), Birleşik Krallık`ta ACCA evraklarına sahiptir.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ