yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Prime Video, Those About To Die Dizisi İçin İlk Resmi Fragman ve Posteri Paylaştı

Direktör Roland Emmerich’in (Moonfall, Independence Day, Godzilla) merakla beklenen tarihi drama dizisi Those About To Die’ın Avustralya, Yeni Zelanda, Kanada, Hindistan ve Güney Afrika’nın yanı sıra seçili Avrupa ülkelerinde sırf Prime Görüntü’de 19 Temmuz’da yayınlanacak.

Prime Video, Those About To Die Dizisi İçin İlk Resmi Fragman ve Posteri Paylaştı


10 kısmın tamamı Prime üyelerine ABD lansmanından yalnızca bir gün sonra sunulacak. Akademi Ödülü® adayı müellif Robert Rodat (The Patriot) tarafından üretilen ve Daniel P. Mannix’in tıpkı isimli kurgusal olmayan kitabından ilham alan dizi, izleyicileri antik Roma’daki savaş arabası yarışları ve gladyatör dövüşlerinin harika, karmaşık ve yozlaşmış dünyasına sürükleyecek. Dizi, Prime üyeliğinin bir kesimi olarak ekranlara geliyor. Prime Görüntü, ayda yalnızca 39 TL’ye özel indirimleri, geniş seçenekleri, kullanım kolaylığını ve kaliteli dijital eğlenceyi üyeleriyle buluşturuyor.

Those About To Die Hakkında

Panem et Circenses – Ekmek ve Sirk Siyaseti. MS 79, Roma: Roma İmparatorluğu’nun merkezi dünyanın en güçlü kentidir ve büyüyen imparatorluktan işleri devralmak için ağır bir köle personel akını vardır. Sıkılmış, huzursuz ve giderek daha çok şiddete başvuran Roma halkını temel olarak iki şey hizada tutuluyor: parasız yemek ve otomobil yarışları ile gladyatör dövüşlerinden oluşan süper cümbüşler. Those About To Die dizisi, kana susamışlık, açgözlülük, güç arayışı ve yolsuzlukla karakterize edilen oyunların dünyasına derinlemesine dalıyor. Circus Maximus’taki yarışlar soyluların sahibi olduğu dört topluluk olan Mavi, Kırmızı, Beyaz ve Yeşil kümeler tarafından denetim ediliyor ve bu kümelerin payları Roma’daki en pahalı şeyler. Halkın cümbüşler karşısındaki ilgisi giderek azalınca ve şiddete duydukları istek arttıkça, gladyatör dövüşleri için özel olarak tasarlanmış bir stadyuma gereksinim duyuluyor: Kolezyum. Gladyatör ve hayvan dövüşleri, stadyumun kendisi üzere büyük ve ihtişamlı. Ve bu büyüklük bahis dalının gelişen yeraltı dünyasını da birebir biçimde etkiliyor. Tribünlerin altında binlerce insan çalışıyor ve yaşıyor; bunların ortasında binlercesi bu oyunlar için ölecek olanlar.

Birinci sınıf bir takıma sahip dizide İmparator Vespasian rolünde Oscar® ödüllü Sir Anthony Hopkins (Kuzuların Sessizliği), Tenax rolünde Iwan Rheon (Game of Thrones), Titus Flavianus rolünde Tom Hughes (The English) yer alıyor. Cala rolünde Sara Martins (Tell No One), Viggo rolünde Jóhannes Haukur Jóhannesson (Game of Thrones), Domitian rolünde Jojo Macari (Sex Education), Antonia rolünde Gabriella Pession (Crossing Lines), Scorpus rolünde Dimitri Leonidas (Gülsuyu, Renegades), Xenon rolünde Emilio Sakraya (60 Minuten), Kwame rolünde Moe Hashim (Ted Lasso), ve Marsus rolünde Rupert Penry Jones (Whitechapel) yer alıyor. 

AGC stüdyolarından Those About To Die, yakın vakitte Herbert G. Kloiber ve Constantin Sinema ile Amerikalı yayın sağlayıcı Peacock’un birlikte oluşturduğu Ortak Teşebbüs High End Productions ile ortaklaşa hazırlandı ve yapımcılığını Centropolis Entertainment, Hollywood Gang Productions ve Street Entertainment üstlendi. Dizi, Akademi Ödülü® adayı muharrir Robert Rodat (The Patriot) tarafından yazılmıştır ve direktörlüğünü Roland Emmerich ile Marco Kreuzpaintner (Beat, The Lazarus Project) üstlenmiştir. Roland Emmerich, Harald Kloser, Gianni Nunnari, Stuart Ford, Lourdes Diaz, Miguel A. Palos Jr., Marco Kreuzpaintner, Robert Rodat, Herbert G. Kloiber, Martin Moszkowicz, Oliver Berben, Jonas Bauer, Charles Holland ve Namit Malhotra serinin idari yapımcılarıdır. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ