yandex
ankara seo
ankara web tasarım
19.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

TAV İşletme Hizmetleri Tiflis’te Primeclass özel yolcu salonunu yeniledi, Visa ile işbirliğini genişletti

TAV İşletme Hizmetleri, Tiflis Havalimanı’nda yer alan Primeclass özel yolcu salonunu genişleterek yeniledi. Üsküp’ten sonra Tiflis’te de Visa Premium Kart sahiplerine süratli geçiş hizmeti sunmaya başladı.

TAV İşletme Hizmetleri Tiflis’te Primeclass özel yolcu salonunu yeniledi, Visa ile işbirliğini genişletti


TAV Havalimanları iştiraki olarak dünyanın önde gelen seyahat ve havalimanı ağırlama hizmet sağlayıcıları ortasında yer alan TAV İşletme Hizmetleri, Kafkasya bölgesindeki yatırımlarını sürdürüyor. 

Yenilenen ve genişleyen Tiflis Primeclass Lounge ile konuklarına uçtan uca ayrıcalıklı bir seyahat vaat eden TAV İşletme Hizmetleri, dijital ödemeler kesiminin önde gelen firmalarından Visa ile yapılan iş iştiraki çerçevesinde, Visa Premium kart sahiplerine özel Fast Track – Süratli Geçiş Sistemi hizmetini de hayata geçirdi. TAV İşletme Hizmetleri ile Visa ortasındaki bu muahede Makedonya Üsküp’ten sonra iki kurum ortasında bölgedeki ikinci iş birliği oldu.

Tiflis Havalimanı’ndaki açılışa Gürcistan İktisat ve Sürdürülebilir Kalkınmadan Sorumlu Bakan Yardımcısı Mariam Kvrivishvili, TAV Havalimanları Murahhas Azası ve TAV İşletme Hizmetleri İcra Kurulu Lideri Franck Mereyde ve TAV Gürcistan Genel Müdürü Tea Zakaradze katıldı. Visa Kafkasya Bölge Müdürü Diana Kiguradze’nin katılımıyla Visa Fast Track açılışı gerçekleştirildi.

Yenilenen Primeclass Lounge ile kusursuz bir seyahat deneyimi

Misafirlerine sunduğu seyahat tecrübesini en üst düzeye çıkarmayı hedefleyen TAV İşletme Hizmetleri, Tiflis Primeclass Lounge’da kapsamlı bir yenileme ve genişletme projesine imza attı. Kapasitesi yüzde 50  artan Tiflis Primeclass Lounge, daha konforlu ve yükseltilmiş bir tecrübe sunmak üzere uçtan uca yenilendi.

Tiflis Primeclass Lounge daha geniş bir oturma kapasitesiyle hizmet sunarken, dizayna eklenen bar alanı, sayısı artırılan ekranlar, şarj üniteleri ve geliştirilmiş çağdaş ve fonksiyonel imkanlarla donatıldı. TAV İşletme Hizmetleri bu yatırım ile bölge turizminin gelişimine katkıda bulunmayı ve yolcu sayısındaki artış sonucu oluşan talebi kusursuz bir formda karşılamayı amaçlıyor. Yenilenen Tiflis Primeclass Lounge’ta geçen yıla nazaran aylık ortalama 13 bin yolcu ağırlarken yüzde 50’ye yakın bir artış ile aylık ortalama 25 bin yolcunun ağırlanması planlanıyor.

Visa ile bölgesel işbirliği artarak devam ediyor

TAV İşletme Hizmetleri ve Visa ortasında 1 Mart’ta Üsküp Havalimanı’nda başlayan iştirakin ikinci adımı Tiflis Havalimanı’nda hayata geçti. Visa Premium Kart sahiplerinin Üsküp ve Tiflis’te yararlanabildiği süratli geçiş sisteminden bugüne kadar 10 binden fazla yolcu yararlandı. TAV İşletme Hizmetleri ve Visa bu işbirliğini bölgedeki farklı lokasyonlara genişletmeyi planlıyor.

TAV İşletme Hizmetleri, öteki B2B ve B2C müşteriler için de etkin hale gelen Fast Track – Süratli Geçiş Sistemi hizmetini yakında çok daha fazla müşteriye sunmayı hedefliyor.

TAV Havalimanları, Gürcistan’da Tiflis ve Batum havalimanlarını işletiyor. İki havalimanı bu yılın birinci beş ayında geçen yıla nazaran yüzde 35 artışla 1,9 milyon yolcuya hizmet verdi. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ