yandex
ankara seo
ankara web tasarım
27.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Acil Tıp Group 9. Yaşını Kutladı

7/24 Acil Sıhhat Hizmetleri, Milletlerarası Konutta Bakım, Sıhhat Turizmi, Poliklinik Hizmetleri ve  Revir Hizmetleri sunan Acil Tıp Group, 9. Yıl Dönümünü İzmir’de Kutladı.

Acil Tıp Group 9. Yaşını Kutladı

7/24 Acil Sıhhat Hizmetleri, Memleketler arası Meskende Bakım, Sıhhat Turizmi, Poliklinik Hizmetleri ve  Revir Hizmetleri sunan Acil Tıp Group, 9. Yıl Dönümünü İzmir’de Kutladı.

Acil Tıp Group, İzmir Bayraklı’da düzenlenen merasimle 9. yaşını kutladı. Sıhhatin birçok alanında gece gündüz demeden hizmet veren Acil Tıp Group’a ilişkin tüm markalarına ilişkin çalışanları, gecede eğlendi, gerilim attı. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde Acil Tıp Teknisyeni olarak misyon yaparken sıhhat alanında faaliyet gösterecek bir firmanın planlarını yaptığını anlatan Acil Tıp Group Kurucusu Volkan Sunar, acil sıhhat hizmetlerinden sıhhat turizmine, poliklinik hizmetlerinden, revir hizmetlerine kadar bir çok alanda hizmet vermenin memnunluğu ve gururunu yaşadıklarını söyledi. 

İzmirli İş İnsanı Volkan Sunar, İzmir merkezli firmaları hakkında bilgi verdi.

Kuruluşundan Bu Yana Süratli Büyüme

İzmirli İş İnsanı Volkan Sunar, İzmir merkezli firmaların kısa müddette birçok alanda kıymetli gelişmeler kaydettiğini söyledi. Acil Tıp World Wide Daily Deva, Acil Tıp Assistance, Acil Tıp Clinics, Acil Tıp Health Deva, Acil Tıp Ambulance, Acil Tıp Education, Acil Tıp Supply ve Acil Tıp Software markalarıyla Türkiye’de sıhhat alanında değerli bir pozisyona geldiklerini belirten Sunar, şunları söyledi: “Sıfırdan kurduğumuz bir şirketimizi ülkemizde ve dünya genelinde kıymetli bir noktaya getirdik. 9 yıl evvelki Acil Tıp Group  ile bugünkü Acil Tıp Group ortasındaki fark, mesleksel hayatımın en değerli yapıtı oldu. Bu devirde ben sizlerle birlikte büyüdüm, şirketimiz de bizimle büyüdü. Maksadımız birlikte Acil Tıp Group’u Türkiye’de ve Dünya’da çağdaş bir kurum haline getirmekti. Bu sonuca büyük ölçüde ulaştığımıza inanıyorum.. Tüm markalarımızın bir kıssası var aslında. Hastaların üniversite hastanelerinde sıra bekleyen hastaların yaşadığı gerilimi ve korkuyu gördüğümde bu sistemleri oluşturmayı düşündüm. Sistemleri kurarken öncelikle ‘sağlık aklı’ gerekiyor. Ticaret aklı ile sıhhat aklı ortasında uçurum vardır. Kıymetli olan sorunun değil tahlilin bir kesimi olabilmektir.”

Sağlık Aklıyla Yola Çıkmak.. 

Sunar, 9 yıllık serüvende kendilerine eşlik eden tüm işçiye ve yol arkadaşlarına teşekkür ederek, aile üzere olduklarını ve tüm markalarının operasyonel süreçlerini yöneten ayrıyeten birer yönetici olduğunu da kelamlarına ekledi. Müzikçi Deha Bilimlier, müzikleriyle coşturdu. (BSHA – Bilim ve Sıhhat Haber Ajansı) 

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ