yandex
ankara seo
ankara web tasarım
19.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Adel Kalemcilik, Çin’e çıkartma yaptı

Türkiye’de kırtasiye denince birinci akla gelen şirket olan Adel Kalemcilik, vaktin ruhuna ve ihtiyaçlarına uygun, eser portföyü geniş bir eğitim ve ofis teknolojileri şirketi haline gelme amacına emin adımlarla ilerliyor.

Adel Kalemcilik, Çin’e çıkartma yaptı


Bu doğrultuda Çin’in Guangzhou bölgesine ve Shenzen’e giderek ürün seçimleri ve tedarikçi görüşmeleri yaptıklarını belirten Adel / Faber-Castell CEO’su Oğuz Uçanlar; “Adel’i ‘Geleneksel Bir Kırtasiye Şirketi’ olmanın ötesine taşıyarak eğitim ve ofis teknolojileri şirketine dönüştürme vizyonumuzla portföyümüzdeki katma pahalı eser çeşidini arttırmayı hedefliyoruz” dedi.

50 yılı aşan deneyimi ile 1969’dan beri faaliyet gösterdiği kırtasiye kesiminde Türkiye’nin önder firması olan Adel Kalemcilik, 2024’te açıkladığı yeni vizyonu kapsamında, eser portföyünü  geliştirmek üzere çalışmayı sürdürüyor. Çin’in Guangzhou ve Shenzen kentlerinin yanı sıra Hong Kong’a da giden Adel / Faber-Castell CEO’su Oğuz Uçanlar, ürün portföyündeki katma bedelli eser çeşidini arttırmayı planladıklarını belirtti.

2024 yılında satışlarını ve finansal performansını muhafazayı, başarılı finansal sonuçlar kaydetmeyi beklediklerini söyleyen Adel / Faber-Castell CEO’su Oğuz Uçanlar, kelamlarını şöyle sürdürdü; Gerek yeni müşteri beklentilerimiz doğrultusunda planladığımız yatırımlarımızla, gerekse eser portföyümüzü daha da verimli ve varlıklı hale getirmek için kurduğumuz mahallî ve milletlerarası temaslarla işimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Bu doğrultuda, Adel’i ‘Geleneksel Bir Kırtasiye Şirketi’ olmanın ötesinde, vaktin ruhuna ve ihtiyaçlarına uygun, eser portföyü geniş bir eğitim ve ofis teknolojileri şirketi haline getirme maksadıyla, bir yandan Avrupa’nın kıymetli teknoloji şirketleriyle görüşmeler sağlıyor, öbür yandan Uzak Doğu’dan teknolojik eserleri portföyümüze eklemek için çalışmalarımızı ilerletiyoruz.

Adel / Faber-Castell için kıymetli bir pozisyonda yer alan Çin’e grup olarak yaptığımız ziyaretimiz, eğitim ve ofis teknolojileri şirketine dönüşüm seyahatimizde bizlere çok katkı sağladı.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ