yandex
ankara seo
ankara web tasarım
25.02.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Adınıza en iyi Gölcük anlar

Gölcük Belediye Lideri Ali Yıldırım Sezer ve beraberindeki işçisi, asrın felaketi olarak bilinen zelzelenin 1. yılında Hatay’da sarsıntının birinci gününden itibaren hizmet verdikleri depremzedelerle kol kola anma merasimine katıldı.

Adınıza en iyi Gölcük anlar


Gölcük Belediye Lideri Ali Yıldırım Sezer ve beraberindeki işçisi, asrın felaketi olarak bilinen sarsıntının 1. yılında Hatay’da zelzelenin birinci gününden itibaren hizmet verdikleri depremzedelerle kol kola anma merasimine katıldı.

Gölcük Belediyesi takımları, asrın felaketi olarak literatüre giren 6 Şubat sarsıntılarının birinci gününde olduğu üzere felaketin birinci yılında da Hatay’da depremzedelerin yanında oldu. Sarsıntının birinci günü Hatay’a takımları ile birlikte giden Gölcük Belediye Lideri Ali Yıldırım Sezer, 11 ili etkileyen büyük felaketin yıldönümünde Hatay Antakya’da düzenlenen anma merasimine katıldı. Sarsıntının meydana geldiği saat olan 04.17’de düzenlenen anma programına; Lider Sezer’in yanı sıra zelzele sonrasında bölgede misyon yapan Gölcük Belediyesi çalışanlarının bir kısmı, yardım faaliyetlerinde çalışan sivil gönüllüler ve takımlara makina ve araç takviyesi veren gönüllüler ile binlerce vatandaş katıldı.

BAŞKAN SEZER SABIRLAR DİLEDİ

“Acınızı en uygun biz anlarız” yazılı pankart ile depremzedelerle kol kola yürüyen Ali Yıldırım Sezer, “Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum. Allah; ülkemizi, milletimizi her türlü semâvî ve arizî afet ve musîbetten koruma eylesin. Unutmadık” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ