yandex
ankara seo
ankara web tasarım
19.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

AESOB’tan Başkan Böcek’e hayırlı olsun ziyareti

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Lideri Adlıhan Dere, 75 oda başkanı ile birlikte Antalya Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek’e ikinci periyodu için iyi olsun ziyaretinde bulundu. Esnafa takviyeleri için teşekkür eden Lider Böcek, 13 Mayıs Pazartesi günü gerçekleşecek meclis toplantısında Esnaf Daire Başkanlığı’nı kuracaklarını müjdeledi.

AESOB’tan Başkan Böcek’e hayırlı olsun ziyareti

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Lideri Adlıhan Dere, 75 oda başkanı ile birlikte Antalya Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek’e ikinci periyodu için güzel olsun ziyaretinde bulundu. Esnafa takviyeleri için teşekkür eden Lider Böcek, 13 Mayıs Pazartesi günü gerçekleşecek meclis toplantısında Esnaf Daire Başkanlığı’nı kuracaklarını müjdeledi. 

ASAT Konferans Salonu’nda gerçekleşen ziyarette Lider Muhittin Böcek, AESOB Başkanı Adlıhan Dere ve 75 oda liderine takviyeleri ve ziyaretleri için teşekkür etti. Lider Böcek, Antalya’yı planlı, kurallı, kimlikli bir kent yapma maksadıyla, her vakit olduğu üzere STK ve odalarla ortak akıl ile yönetmeye devam edeceklerini söz etti. Lider Böcek, kimseyi ötekileştirmeden Herkesin Başkanı olmayı sürdüreceğini kaydetti.

ESNAF DAİRE BAŞKANLIĞI KURULUYOR

Başkan Muhittin Böcek, seçim vaatleri ortasında yer alan Esnaf Daire Başkanlığı’nın 13 Mayıs Pazartesi günü yapılacak Büyükşehir Meclisi’nde kurulacağını müjdeledi. Esnafla iç içe olmaya, birlikte çalışmaya devam edeceklerini kaydeden Lider Böcek, “Geçmiş devirde 5 yılı birlikte geçirdik. Dayanak veren herkese teşekkür ediyorum. Esnafımız,  vatandaşımız, kent ismine kentli ismine yapılması gereken ne varsa kanunlara mevzuatlara uygun hepsini yapacağız. Tekrar yerelden kalkınmada Türkiye’de 30 büyükşehir ortasında birinci sırada olacağız. Hiçbir mazerete sığınmadan gereğini yapacağım. Önümüzdeki gülerde çalıştay düzenleyerek, esnafımızın, oda liderlerimizin taleplerini dinleyeceğiz, sıkıntılara derman olacağız” diye konuştu. 

REKOR KIRDINIZ

AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Kaş’tan Gazipaşa’ya kadar Antalya’daki 105 bin esnafın temsilcisi olan 75 oda başkanı ile 31 Mart 2024 mahallî seçimlerinizdeki muvaffakiyetinden ötürü iyi olsun ziyaretinde bulunduklarını söyledi. Dere, Lider Muhittin Böcek’in 2019-2024 yılları arısındaki birçok aksiliklere karşın Antalya’ya kıymetli hizmetler yaparak, halkın büyük bir teveccühü ile rakiplerine fark atarak yeniden belediye başkanı seçildiğini belirterek, “Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı üst üste 2 kere kazanma başarısı göstererek, bir rekor kırdınız. Tüm esnafımız ve oda liderleri ismine teşekkür ederim. Muvaffakiyetlerinizin devamını diliyorum” dedi. 

BİZE KIYMET VERDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER 

Başkan Muhittin Böcek’in her vakit esnafın yanında olduğunu lisana getiren Adlıhan Dere, “Sizler içimizden birisiniz. Sizler sürücü esnafı olarak çıktığınız bu yolda bu güne kadar geldiğiniz yeri unutmadınız. Siz bizim sorun ve problemlerimizi en âlâ bilen bireysiniz. Bizim sıkıntılarımızın tahlili noktasında her vakit çok değerli katkılar verdiniz. Bizi her türlü bahiste projelerin içine dahil ettiniz. Son beş yılda her yıl çalıştaylar yaptık. Önümüzdeki periyotta de bu çalıştaylar devam edecek. Bizim fikirlerimize değer vererek birlikte yol aldığınız için teşekkür ederim” diye konuştu. 

AESOB Başkanı Dere, Başkan Muhittin Böcek’e bir de sürpriz yaptı. Lider Böcek’in 27 Ekim 1988 yılında sürücü esnafı olarak kendi imzası ile Kemer Sürücüler ve Arabacılar Odası’na yaptığı müracaat ile sicil memurunun onayı ile esnaf odasına yaptırdığı kaydın dokümanını takdim etti. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ