yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Ahmet Akçal, Boehringer Ingelheim Global Medikal Müdür Olarak Atandı

Boehringer Ingelheim Türkiye’de Medikal İşler Departmanı’nda Medikal Danışman olarak misyon yapmakta olan Ahmet Akçal, Boehringer Ingelheim Küresel takımında Küresel Medikal Müdür olarak vazifesine devam edecek.

Ahmet Akçal, Boehringer Ingelheim Global Medikal Müdür Olarak Atandı


Bugün ve kuşaklar boyunca insanların ve hayvanların sıhhatini, ömürlerini güzelleştirecek, dönüştürecek çığır açıcı tedaviler geliştirme misyonuyla faaliyetlerini sürdüren Boehringer Ingelheim, hem çalışanlarının iyiliğini ve memnunluğunu artırmaya yönelik uygulamaları hem de sunduğu meslek gelişim fırsatları ile öne çıkıyor. 

Bu kapsamda şirket, küresel atamalarından birini daha açıkladı. Boehringer Ingelheim Türkiye, son olarak Medikal İşler Departmanı’nda Medikal Danışman olarak vazife alan Ahmet Akçal’ın Küresel Medikal Müdür olarak mesleğini sürdüreceğini duyurdu. 

2016 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinden mezun olan Ahmet Akçal, Boehringer Ingelheim Türkiye’deki mesleğine 2021 yılında Medikal Danışman olarak başladı. Medikal İşler Departmanı’nda Medikal Danışman olarak misyonuna devam eden Akçal, eser lansman süreçlerinin medikal sorumluluğunun yanı sıra, birçok öncü projeyi hayata geçirdi. Ahmet Akçal’ın bu çalışmaları lokal ve bölgesel IMETA Medikal ödülleriyle tanındı. 

Akçal, 15 Mayıs 2024 prestijiyle merkezi Almanya’da bulunan Boehringer Ingelheim Küresel merkezinde yeni konumuyla mesleğine devam edecek

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ