yandex
ankara seo
ankara web tasarım
21.04.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Aile Hekimliği Sendikası Birlik ve Dayanışma Sendikası 3. Şubesini Açtı

Aile Hekimliği Sendikası Birlik ve Dayanışma Sendikası, büyüme ve gelişme yolunda 3. şubesini açtı. Sendika, aile hekimlerinin birlik ve dayanışma içinde güçlenmelerini sağlamaktadır.

Aile Hekimliği Sendikası Birlik ve Dayanışma Sendikası 3. Şubesini Açtı

Birlik ve Dayanışma Sendikası’nın Kuruluşu ve Büyümesi

Aile hekimliğinin ilk sendikası olarak 2014 yılında kurulan Birlik ve Dayanışma Sendikası, bugün alanının en büyük sendikası olarak yoluna devam ediyor. Aile hekimler ve aile sağlığı çalışanlarının üyesi bulunduğu Birlik ve Dayanışma Sendikası 3. Şubesini de faaliyete geçirerek etkinlik alanını genişletti.

Dr. Derya Mengücük’ten Başarı Hikayesi

Dr. Derya Mengücük'ten Başarı Hikayesi

Sendikanın Genel Başkanı Dr. Derya Mengücük, sendikanın 10. Yılını, 3. Şubesi ile coşku ve gururla kutladıklarını belirterek, sendikanın geçmişte kazandığı davalardan bahsetti. Dr. Mengücük, sendikanın 550 dava kazanarak aile hekimliği alanında hukuki başarılara imza attığını vurguladı.

Hedefler ve Gelecek Planları

Hedefler ve Gelecek Planları

Dr. Derya Mengücük, sendikanın gelecek hedeflerinden de bahsederek Anayasa Mahkemesinde “Ceza Yönetmeliği”ni iptal ettirdiklerini ve 2024 yılında 5 bin aile hekimi ve aile sağlığı çalışanı ile birlik ve dayanışmada buluşmayı hedeflediklerini dile getirdi. Yeni şubenin önemini vurgulayarak 3. Şubemizin önemli bir adım olacağını belirtti.

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ