yandex
ankara seo
ankara web tasarım
27.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Akbank, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı Özel Bir Reklam Filmi ile Kutluyor

Akbank, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için ‘İyi ki vardın, düzgün ki varsın’ iletisiyle özel bir reklam sineması hazırladı.

Akbank, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı Özel Bir Reklam Filmi ile Kutluyor


Filmde; sanat, eğitim, girişimcilik ve gönüllük üzere pek çok alanda ve atılan her adımda Akbank’ın ve gençlerin Atatürk’ün ulusal çabayı başlatan birinci adımından ilham aldığı, o adımları takip ettikleri anlatılıyor. 

Akbank, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı özel bir reklam sinemasıyla kutladı. Atatürk’ün ulusal çabayı başlatan ve tüm ülkenin yazgısını değiştiren Samsun’a attığı birinci adımından ilham alınarak hazırlanan sinemada, ‘İyi ki vardın, düzgün ki varsın’ bildirisiyle Atatürk’e duyulan minnet söz ediliyor. 

Filmde Atatürk’ün Samsun’a attığı tarihi adımından sonra Cumhuriyet ile birlikte sanat, eğitim, girişimcilik ve gönüllülük üzere pek çok alanda atılan her adımda Akbank’ın ve gençlerin ondan ilham ve güç aldığı, o birinci adımı takip ettikleri aktarılıyor. Filme sözleri Celal Emrem’e, bestesi Faik Canselen’e ilişkin olan ‘İleri Marşı’ eşlik ediyor.

Akbank’ın ülkemizin geleceğini temsil eden gençlere her vakit güvendiğini ve inandığını belirten Akbank Marka ve İletişim Başkanı Beril Alakoç; “Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs’ta Samsun’a attığı o birinci adım, ulusal gayretimizin başlangıcı olmasının ötesinde özgürlüğe, birey olmaya, ulus şuuruna, eşitliğe, adalete ve her alanda çağdaş medeniyetler düzeyine ulaşmaya atılan bir adımdı. Biz de bu 19 Mayıs’ı, atılan bu birinci adımın kıymetini ve manasını göstererek kutlamak istedik. Akbank olarak Atatürk’ün müsaadeden ilerleyerek gençlerimizin geleceğe ışık tutacak muvaffakiyetler elde etmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Eğitimden sanata, bilimden girişimciliğe kadar geniş bir yelpazede onları desteklemeye ve hayallerini gerçekleştirebilmeleri için yol arkadaşlığı yapmaya devam edeceğiz” dedi.  

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ