yandex
ankara seo
ankara web tasarım
23.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Aktif Bank ekosistemi Money 20/20’deki yerini aldı

Türkiye’nin en kapsamlı finansal teknolojiler ekosistemi Etkin Bank, Amsterdam’da düzenlenen Money 20/20 aktifliğine iştirak sağladı.

Aktif Bank ekosistemi Money 20/20’deki yerini aldı


Aktif Bank ekosisteminde yer alan Faal Tech, UPT ve PayNKolay iştirakleri ile dünyanın en büyük fintech fuarlarından Money 20/20’de bulunduklarını belirten Etkin Bank Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı ve Etkin Tech, UPT, PayNKolay Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Mustafa Öztürk, “Finans dünyasının bir ortaya geldiği Money 20/20’de bankamız ve iştiraklerimiz olarak epeyce verimli görüşmeler gerçekleştirdik” dedi.

Hollanda’nın başşehri Amsterdam’da düzenlenen dünyanın en büyük fintech fuarlarından Money 20/20’ye Faal Bank damgasını vurdu. Türkiye’nin en kapsamlı finansal teknolojiler ekosistemi kimliğiyle hareket eden ve iştirakleri Faal Tech, UPT ve PayNKolay ile fuardaki yerini alan Faal Bank, memleketler arası arenada uzunluk gösteren küresel iş ortaklarıyla temas kurdu ve değerli tecrübeler elde etti. 

Aktif Bank Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı ve Etkin Tech, UPT, PayNKolay Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Mustafa Öztürk, “Dünyanın dört bir yanından teknoloji ve finans kuruluşlarının bir ortaya geldiği bu değerli aktifliğe bankamız ve iştiraklerimiz olarak iştirak sağlamamız çok değerliydi. Gerçekleştirdiğimiz görüşmeler ve temasların önümüzdeki devirde bankamıza ve iştiraklerimize yeni iş birliği fırsatları sağlayacağını düşünüyor ve bu yıl da fintech dünyasında epey ses getiren bir tertipte yer almanın memnunluğunu yaşıyoruz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim