yandex
ankara seo
ankara web tasarım
25.02.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Anadolu Efes – EA7 Armani Milan Maçında One Team Programına Katılan Çocuklar Parkeye Çıktı

Her yıl hayata geçirdiği projelerle toplumun her kesitine dokunan ve hayatlarında iz bırakan Anadolu Efes, Turkish Airlines EuroLeague’in kurumsal toplumsal sorumluluk projesi One Team programına katılan çocukları EA7 Armani Milan maçında ağırladı

Anadolu Efes – EA7 Armani Milan Maçında One Team Programına Katılan Çocuklar Parkeye Çıktı


Her yıl hayata geçirdiği projelerle toplumun her kesitine dokunan ve hayatlarında iz bırakan Anadolu Efes, Turkish Airlines EuroLeague’in kurumsal toplumsal sorumluluk projesi One Team programına katılan çocukları EA7 Armani Milan maçında ağırladı.

 

Katılımcı çocuklar, maçın heyecanına ortak oldu 

Sekiz hafta boyunca basketbolun bir metafor olarak kullanıldığı proje kapsamında, projeye iştirak sağlayan çocuklar, sorun çözmeden vakit idaresine kadar pek çok hususta çalışmalara katıldı. İştirakçi çocukların yanı sıra projenin bu yılki paydaşları ortasındaki İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mahalle Konutları ve Spor İstanbul temsilcileri de maçın heyecanını yerinden takip etti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Cibali ve Sulukule Mahalle Evleri’nden gelen 8-15 yaş aralığında 20 çocuk, Sinan Fazilet Spor Salonu’nda oynanan Anadolu Efes – EA7 Armani Milan maçında tribünde yerini aldı. Unutulmaz gecenin başlangıcında birinci olarak Sinan Fazilet Spor Salonu’nu gezdi. Kısa cinsin akabinde alana adım atan çocuklar oyuncuların çıkışına eşlik ederken, Anadolu Efes’in One Team elçileri Erten Gazi ve Justus Hollatz ile EA7 Armani Milan’ın One Team Elçisi Kyle Hines çocuklarla bir ortaya gelerek fotoğraf çektirdi. Maç topu ise iştirakçi çocuklardan biri tarafından kurala kondu.

 

Parkede hem eğlendiler hem yarıştılar

Karşılaşmanın devre ortasında ise sekiz hafta boyunca basketbolun temel hünerlerini öğrenen çocuklar parkeye birinci adımını attı. İki farklı gruba ayrılan çocuklar, Anadolu Efes’in şirin maskotu Çaylak ile Sinan Fazilet Spor Salonu’nu dolduran binlerce insanın tezahüratları eşliğinde sekiz haftanın akabinde yeteneklerini sergilediler.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ