yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

ANTAB Olağan Toplantısı yapıldı

Gerçekleştirilen birlik meclis toplantısına Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ilçe belediye liderleri, meclis üyeleri ve turizmciler katıldı.

ANTAB Olağan Toplantısı yapıldı


Antalya Turizm Müdafaa ve Gelişim Bölgesi Altyapı Hizmet Birliği (ANTAB) 2024 yılının birinci meclis toplantısı yapıldı. Birlik başkanı, başkan vekilleri, divan katipleri, encümen üyeleri ve komite üye seçimlerinin yapıldığı toplantıda Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kültür ve Turizm Komisyonu’na seçildi. Toplantıya, Kemer Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Akın da katıldı.

Gerçekleştirilen birlik meclis toplantısına Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ilçe belediye liderleri, meclis üyeleri ve turizmciler katıldı.

Toplantı, hürmet duruşunda bulunulmasının akabinde ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Toplam 12 unsurun görüşüldüğü toplantıda, birinci olarak birlik başkanlığı seçimi yapıldı.

Gizli oyla yapılan seçimlerde Antalya’nın tüm ilçelerini kapsayan ve kentin tanıtımına yönelik çalışmaların bütüncül bir anlayışla yapılmasını hedefleyen birliğin başkanlığına Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek seçildi.

Toplantıda, meclis 1. Lider Vekili olarak Mehmet Ali Yılmaz, Meclis 2. Lider Vekilliğine ise Kerem Kaya Turan seçildi. Divan Katipliklerine Müge Gezginci Ünsal ile Aslı Deniz Ülker Doğrul’un seçildiği toplantıda Manavgat Belediye Başkanı Niyazi Nefi Kara, Finike Belediye Lideri Mustafa Geyikçi, Kaş Belediye Başkanı Erol Demirhan ve turizmci Kadir Derel encümen üyeleri olarak belirlendi.

ANTAB Olağan Toplantısında Komite üyeleri de belirlendi. Plan Bütçe Komisyonu; Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan, Korkuteli Belediye Lideri Saniye Caran, Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk, Serik Belediye Lideri Kadir Kumbul, Akseki Belediye Başkanı İlkay Akça’dan oluşurken, Kültür ve Turizm Komisyonu’na Alanya Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik, Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu, Demre Belediye Başkanı Fahri Duran, Kumluca Belediye Lideri Mesut Avcıoğlu ve turizmci Murat Ziya Baykal seçildi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim