yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nden Oba Mahallesi’ne kanalizasyon hattı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya’da kanalizasyon çalışmasını sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında Oba Mahallesinde kanalizasyon sınırı temasları gerçekleştiriliyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nden Oba Mahallesi’ne kanalizasyon hattı


Antalya Büyükşehir Belediyesi ilçelerde alt yapı çalışmalarını sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi Alanya’da daha evvel kanalizasyon alt yapısı tamamlanan mahallelerde artık de birtakım noktaları ana hatta bağlama çalışmaları gerçekleştiriyor. Oba Mahallesi’nde yeni etraf yolunun üzerinde kalan binalardan getirilen kanalizasyon sınırı yolun altındaki ana hatta bağlanıyor.

650 METRELİK ÇALIŞMA YAPILACAK

Çalışmalarla ilgili bilgi veren Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Alanya Şube Müdürü Ümit Demirel, “Alanya Oba Mahallesinde ağır inşaat çalışmaları var. Ayrıyeten iki okul inşaatı var. Proje çalışmalarını yaptık. Yaklaşık 650 metre kanalizasyon çalışması yapılacak. Bu çalışma tamamlandığında iki okul ve onlarca binanın kanalizasyon teması tamamlanmış olacak. Ayrıyeten yeni etraf yolunun kuzey-güney irtibatını da bu çalışma kapsamında tamamlamış olacağız. Antalya Büyükşehir Belediyesi ve ASAT olarak vatandaşların sıhhati ve konforu için çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

MUHTAR GÜRKAN TEŞEKKÜR ETTİ

Oba Mahalle Muhtarı Onur Gürkan da mahalle süratle büyüyünce kanalizasyon sorunu ortaya çıktığını söyledi. Lider Muhittin Böcek’in birinci devrinde Oba Mahallesi’nde kanalizasyon çalışmasının bir kısmının yapıldığını söyleyen Muhtar Gürkan, “Şimdi de Karakocalı bölgemizin alt yapısı yapılıyor. Çarşamba bölgesinde de düşünceli olan yerler var. Onunla ilgili de Muhittin Liderimize ricamızı yapacağız. Kanalizasyon irtibatlarımız olmadığı için mahalle halkı sineklerden rahatsız oluyordu. Muhittin Liderimize bu kanalizasyonlarımızı döşediği için teşekkür ederiz. Liderimiz problemlerimizi gördü, bu dertlerimizi giderdi” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim