yandex
ankara seo
ankara web tasarım
25.02.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Antalya Büyükşehir’den İbradı’ya sıcak asfalt

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Takımları İbradı ilçesi ile Ormana Mahallesi’nin ana yol girişlerinde asfalt çalışması başlattı. Büyükşehir Belediyesi,  İbradı’da birinci defa sıcak asfalt çalışması gerçekleştirmiş oldu

Antalya Büyükşehir’den İbradı’ya sıcak asfalt


Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Takımları İbradı ilçesi ile Ormana Mahallesi’nin ana yol girişlerinde asfalt çalışması başlattı. Büyükşehir Belediyesi,  İbradı’da birinci sefer sıcak asfalt çalışması gerçekleştirmiş oldu.

İlçelerde çalışmalarını aralıksız sürdüren Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı grupları İbradı ilçesinin ana giriş yolunda sıcak asfalt çalışmasına başladı. Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin yol ağında olmamasına karşın, ilçe belediyesinin sıcak asfaltı karşılayacak bütçesi olmayınca Lider Muhittin Böcek duruma el attı. Vatandaşlardan gelen talepleri geri çevirmeyen Lider Böcek, ilçe belediyesi ile yapılan protokol yaptı. Protokolün akabinde sıcak asfalt çalışmalarına başlandı.

 

İLÇE BELEDİYESİ İLE PROTOKOL YAPILDI

Çalışmalar hakkında bilgi veren Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Sorumlusu İsa Akdemir, Antalya Büyükşehir Belediyesi olarak birinci sefer İbradı’da sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdiklerini söyledi. Kelam konusu yolun ilçe belediyesinin olduğuna dikkat çeken Akdemir, “İlçe belediyemizle protokol yaparak asfaltı Büyükşehir Belediyesi olarak biz yapıyoruz. Burası 1 km. Ormana girişindeki 600 metrelik yolu da yeniden sıcak asfaltla kaplıyoruz. İnşallah İbradı’yı sıcak asfaltla buluşturmaya devam edeceğiz. İbradı halkımız bu yolun yapılması için çok büyük talepte bulunmuştu. Liderimiz da buranın sıcak asfalt yapılması noktasında talimatlarını verdi. Yolun güzel olmasını diliyorum” dedi.

 

MUHİTTİN LİDER VERDİĞİ KELAMI TUTTU

Ormana Mahalle Muhtarı Fikret Canbaş da çalışma için Lider Muhittin Böcek’e teşekkür ederek, “Sağolsun Muhittin Liderimiz verdiği kelamları yerine getirdi. Ormana-İbradı ortasında sıcak asfaltımızı yaptı” diye konuştu.

İlçe sakinlerinden Sakip Üstün ise İbradı’nın turistik bir ilçe olduğuna dikkat çekerek şöyle konuştu: “Yolumuz bozuktu. Burası bir turizm yeri. Bir kentin, bir mahallenin hoşluğu girişinden aşikâr olur. İlçe belediyemiz yapamadı biz de Muhittin Liderimizden ricada bulunduk. Liderimiz da bizi kırmadı. Ormana’yı bitirdi İbradı yolunu da yapıyor. Yapana da yaptırana da teşekkür ediyoruz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ