yandex
ankara seo
ankara web tasarım
29.02.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Antalya Doğal Yaşam Parkı çocuk sesleriyle renklendi

127 tıpta 1400 hayvana mesken sahipliği yapan Antalya Büyükşehir Belediyesi Doğal Ömür Parkı, yarıyıl tatili ile birlikte öğrencilerden ağır ilgi görüyor.

Antalya Doğal Yaşam Parkı çocuk sesleriyle renklendi


127 tıpta 1400 hayvana konut sahipliği yapan Antalya Büyükşehir Belediyesi Doğal Hayat Parkı, yarıyıl tatili ile birlikte öğrencilerden ağır ilgi görüyor.

Zengin hayvan çeşitleri ve geniş doğal hayat alanlarıyla Türkiye’nin en büyük hayvanat bahçelerinden biri olan Antalya Büyükşehir Belediyesi Doğal Hayat Parkı, yarıyıl tatilinde ailelerin en beğenilen ziyaret merkezlerinden biri oldu. 22 Ocak da başlayan yarıyıl tatili ile birlikte Antalya Doğal Hayat Parkı, ziyaretçi akınına uğruyor.  

DOĞA İLE İÇ İÇE BİR ALAN

127 çeşitte 1400 hayvana mesken sahipliği yapan Doğal Hayat Parkı’nda çocuklar, tabiat ile iç içe keyifli vakit geçiriyor. Hayvanların olduğu kısımları ziyaret eden çocuklar, bol bol fotoğraf çektirerek, hem hayvan çeşitleri hakkında bilgileniyor hem de eğleniyor. Zengin hayvan çeşitleri ve geniş doğal hayat alanlarıyla çocuklar hayvanat bahçesinde gün uzunluğu dolu dolu bir vakit geçirme fırsatı buluyor. Antalya Doğal Ömür Parkı, 09.00 ile 18.00 saatleri ortasında ziyaret edilebiliyor.

GÜN UZUNLUĞU KEYİFLİ VAKİT GEÇİRİYORLAR

Antalya Hayvanat Bahçesi ve Doğal Ömür Parkı Sorumlusu Veteriner Doktor Aygül Arsun, yarıyıl tatili nedeniyle yoğunluk yaşadıklarını belirterek, “Havaların da âlâ gitmesiyle birlikte çocuklar ve aileleri gün uzunluğu Doğal Ömür Parkımızda çok keyifli bir vakit geçiriyor. Çocuklarımız 127 farklı çeşitte 1400 hayvanımızı ziyaret ederken, farklı oyun alanlarında eğlenme fırsatı buluyor. Tüm Antalyalı ve dışardan gelen konuklarımızı Antalya Doğal Ömür Parkı’na bekliyoruz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ