yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Antalyasporlular Günü coşkuyla kutlandı

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve 07 Gençlik Taraftar Kümesi işbirliği ile düzenlenen “07.07 Antalyasporlular Günü” büyük bir coşkuyla kutlandı. Antalyasporlu taraftarlar Boğaçayı’nda meşale gösteri yaptı.

Antalyasporlular Günü coşkuyla kutlandı


Antalya Büyükşehir Belediyesi ve 07 Gençlik Taraftar Kümesi işbirliği ile düzenlenen “07.07 Antalyasporlular Günü”  büyük bir coşkuyla kutlandı. Antalyasporlu taraftarlar Boğaçayı’nda meşale gösteri yaptı.

 

Antalya’nın Harika Ligi’ndeki temsilcilerinden Antalyaspor, “07.07. Antalyasporlular Günü’nü, ‘Antalyaspor İçin Bir Meşale de Sen Yak’ sloganıyla Boğaçayı’nda kutladı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve 07 Gençlik Taraftar Kümesi işbirliğiyle gerçekleşen aktifliğe Antalya Valisi Hulusi Şahin, Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Prof. Dr. Refik Emre Altekin, Antalyaspor Lideri Sinan Boztepe ve 07 Gençlik Derneği Başkanı Sabri Kulüp ve binlerce taraftar katıldı.

İŞ BEŞERLERİNE ÇAĞRI

Alanı dolduran Antalyasporlu taraftarlara seslenen Antalya Valisi Hulusi Şahin, iş beşerlerine davet yaparak, “Antalya ticaret, turizm, tarım ve sanayi alanlarında her türlü imkanı ziyadesiyle sunan bir kent. Antalya’nın bu imkanlarından istifade eden iş beşerlerine bir çağrım var. Antalya’ya vefa borcunuzu, Antalyaspor’u destekleyerek ödeyebilirsiniz. Antalyalılar olarak onu ve idaresini yalnız bırakmamak hepimizin vazifesidir” dedi.

GÜCÜNÜ TARAFTARDAN ALIYOR

Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Prof. Dr. Refik Emre Altekin, konuşmasına Antalyaspor’un 58. kuruluş yıldönümünü kutlayarak başladı. Antalyaspor’un 58 yıllık tarihinde birçok zorlukla uğraş ettiğini lisana getiren Prof. Dr. Refik Emke Altekin, “Antalyaspor’un bu şiddetli gayretinde taraftarları her vakit yerini almıştır. Gece gündüz demeden bu taraftar, bu ekibe daima dayanak vermiştir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Dünya’nın en hoş şehri” dediği bu kentte doğmak ve bu kentin grubunu desteklemek ayrıcalıktır. Bugünün gerçekleşmesi için takviyelerini esirgemeyen Antalya Büyükşehir Belediyesi Liderimiz Muhittin Böcek’e ve 07 Gençlik’e, bir Antalyaspor taraftarı olarak teşekkürü bir borç bilirim” dedi.

MELİS FİS VE ÇAKAL KONSERİ

07.07 Antalyasporlular Günü’ne katılan taraftarlar aktiflikte birinci olarak DJ performansıyla eğlendi. Daha sonra marşlar ve sloganlar ile coşan taraftarlar, keyifli dakikalar yaşadı. Yeni dönem hazırlıkları için kampta olan Antalyaspor Teknik Yöneticisi Alex de Souza ve oyuncular, taraftarlara bu hoş aktiflik için görüntü bildirisi ile teşekkür etti. Dron gösterisiyle birlikte “07 Gençlik” taraftar kümesinin tezahüratları alanda yankılandı.  Daha sonra ise Antalyaspor taraftarları, Melis Fis ve Çakal konserleriyle eğlenceli bir gece geçirdi. Söylenen müziklere eşlik eden Antalyalılar, unutulmaz bir gece yaşadı.

BOĞAÇAYI KIPKIRMIZI

Konserlerin sona ermesinden sonra ise heyecan doruk noktasına ulaştı. Boğaçayı Köprüsü’nün etrafını dolduran taraftarlar, ellerindeki meşaleleri yakarak görsel şölen oluşturdu. Meşalelerle birlikte patlayan havai fişekler, gökyüzünü Antalyaspor’un renklerine boyadı. Gece de Antalyasporlu taraftarlar “07.07. Antalyasporlular Günü”nü büyük bir coşkuyla kutladı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ