yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

ASAT araç filosuna sekiz yeni araç

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, 19 ilçede daha aktif ve süratli müdahalede bulunabilmek için teknik araç filosunu güçlendiriyor. Teknik araç filosuna eklenen yeni arazöz ve vidanjörler ilçelerde kullanılacak.

ASAT araç filosuna sekiz yeni araç


Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, 19 ilçede daha faal ve süratli müdahalede bulunabilmek için teknik araç filosunu güçlendiriyor. Teknik araç filosuna eklenen yeni arazöz ve vidanjörler ilçelerde kullanılacak.

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü yüksek kapasiteli sistemlerle donatılan yeni 6 arazöz ve 2 vidanjör hizmete alarak araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor. İlçelerde yaşanan nüfus artışından kaynaklanan teknik araç muhtaçlığı filoya eklenen yeni araçlar ile karşılanacak. Daha faal ve süratli müdahaleler için kullanılacak araçların eklenmesi ile teknik araç filosu 1119’a yükseldi.

MAKİNE PARKIMIZI GÜÇLENDİRİYORUZ

Teknik araç filolarını yeni araçlarla güçlendirerek Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin hizmet standardını 19 ilçede arttırdıklarını söyleyen ASAT Genel Müdürlüğü Makine Bakım Tamir Şube Müdürü Doğan Karagöz, “Antalya’mızın 19 ilçesinde yaz, kış demeden en güzel hizmeti sunmak için kurumumuzun araç filosunu güçlendirmeye devam ediyoruz. Nüfus daima artıyor. Bu durum doğal olarak abone sayılarımızda bir artışa neden oluyor. Yüzde 35’lik bir abone artışı yaşıyoruz. Bilhassa yaz aylarında deniz ve yayla turizmi ile birlikte bu yoğunluk katlanarak artmaktadır. Buna bağlı olarak hizmet alanımızı genişletiyoruz. Bu bölgelerimizde pak içme suyu naklini gerçekleştirmek, doğal afet ve yangınlarda kullanmak emeliyle 6 adet arazözü hizmete aldık. Kanalizasyon sınırlarımızdaki yoğunluktan kaynaklanabilecek problemlerle süratli ve aktif bir halde önlemek ve gayret edebilmek içinde 2 adet vidanjörümüzde makine parkımızda yerini aldı. Yeni eklenen 8 yeni aracımızla birlikte teknik araç sayımız 1119’a çıkarttık. Milletlerarası standartlarda Antalya’mıza 7/24 en âlâ hizmeti sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ