yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

ASRock Computex 2024’te Oyuncu ve Yapay Zeka Odaklı Ürünlerini Tanıtıyor

Dünya çapında anakart, ekran kartı, küçük PC ve oyuncu monitörleri üreten ASRock, COMPUTEX Taipei 2024’te yeni teknolojilerini duyurdu.

ASRock Computex 2024’te Oyuncu ve Yapay Zeka Odaklı Ürünlerini Tanıtıyor

ASRock, son periyotta artan AI (Yapay Zeka) trendine ahenk sağlayarak, AI dayanaklı yeni eserlerini COMPUTEX’te görücüye çıkarıyor. Ayrıyeten bu yıl ASRock, oyuncular için de geniş kapsamlı tahlillerini oyunseverlerle buluşturuyor.

Yeni Kuşak Anakartlar ve Ekran Kartları

ASRock, yeni kuşak Intel ve AMD dayanaklı Taichi ile Phantom Gaming serisi, güçlü Steel Legend, yeni Livemixer ve genel kullanıcıya hitap eden Pro serisi anakartlarının tamamını Computex’te görücüye çıkarıyor. En son teknolojiye sahip Taichi markası; OC Formula ve AQUA eserleriyle birleşerek ASRock’ın yeni amiral gemisi eser serisi haline dönüşüyor. Yeni jenerasyon Phantom Gaming serisi anakartların yanı sıra büsbütün yeni Taichi AQUA, Taichi OCF, Taichi ve Taichi Lite modeli anakartlar Computex 2024’te birinci sefer kullanıcılarla buluşuyor.

Yeni jenerasyon anakartların yanı sıra ASRock; oyuncular, içerik üreticileri, çalışanlar ve yapay zeka kullanıcıları için hem Intel hem de AMD tarafında hazır tahliller sunmaya devam ediyor. Üst seviye görüntü render özelliğine sahip ASRock WRX90 WS EVO ile, büsbütün yeni bir soğutma konseptiyle gelen ASRock W790 WS yüksek soğutma kapasitesine sahip sunucu/iş istasyonu tekrar Computex 2024’te ASRock standında tanıtılıyor. ASRock W790 WS, ASRock, Intel ve Thermaltake iş birliğiyle ortaklaşa geliştirildi.

ASRock AMD Radeon™ RX 7900 XTX WS 24GB ve Radeon™ RX 7900 XT WS 20GB Modellerini Duyurdu

Yapay Zeka çağının başladığı bu devirde ASRock, çoklu GPU iş birliğiyle hesaplama gücüne sahip ASRock AMD Radeon™ RX 7900 XTX WS 24GB ve ASRock AMD Radeon™ RX 7900 XT WS 20GB modeli ekran kartlarını duyurdu. ASRock AMD Radeon™ RX 7900 WS serisi ekran kartları, gücünü AMD Radeon™ RX 7900 XTX ve Radeon™ RX7900 XT GPU’lardan alıyor. Çoklu kart süreç gücüne ve yapay zeka hızlandırıcıya sahip olan AMD Radeon™ RX 7900 WS serisi ekran kartları, VAPOR-CHAMBER soğutucuya, faal havalandırma sağlayan fanlara ve 2 slotluk yer kaplayan kalınlığa sahip. Ayrıyeten tek yatay 12V-2×6 güç ilişkisiyle birden çok ASRock AMD Radeon™ RX 7900 XT WS serisi ekran kartının kolay kolay ve az güç kablosuyla bağlanmasına imkan sağlıyor.

ASRock Phantom Gaming, Yeni OLED Serisi ve Ultra Yüksek Tazeleme Suratına Sahip Monitörlerini Duyurdu

Çift Modlu OLED Oyuncu Monitörü – PGO32UFS2B

ASRock’ın en yeni amiral gemisi modeli PGO32UFS2B, 32 inç OLED paneli sayesinde büyüleyici kontrast ve canlı renkler sunuyor. Bu yenilikçi monitör, kullanıcılara UHD 240Hz moduyla FHD 480Hz modu ortasında gereksinimlerine nazaran anlık seçim yapmalarını sağlayan büsbütün kendine mahsus çift mod dizaynıyla birlikte geliyor. PGO32UFS2B, kullanıcıların ultra yüksek çözünürlük ya da ultra süratli tazeleme suratı muhtaçlıklarını rahatlıkla karşılayabiliyor. Ayrıyeten ASRock’ın özel soğutma tasarımı sayesinde OLED panellerde meydana gelen potansiyel içten yanma problemini önemli manada minimuma indiriyor. 

İnanılmaz Süratli 520Hz Oyuncu Monitörü – PG27FFX2A

Phantom Gaming, dünyanın birinci 27 inç 520Hz tazeleme suratına sahip IPS oyuncu monitörü olan PG27FFX2A modelini tanıttı. Dünyanın en süratli IPS oyuncu monitörü ile hem görsel performans hem de tazeleme suratının sonları en üst taşınıyor. En yeni IPS panel teknolojisini kullanan PG27FFX2A, yalnızca inanılmaz yüksek tazeleme suratı sunmuyor, birebir vakitte harika bir renk doğruluğu ve geniş görüş açısıyla birlikte geliyor. Ayrıyeten Phantom Gaming’e özel 7dBi sinyal yüksekliğine sahip dahili Wi-Fi anteni sayesinde oyuncular gecikme yaşamadan en yüksek süratte irtibatla akıcı bir oyun tecrübesi yaşayabiliyor.

180Hz Serisi Oyuncu Monitörlerinde Kapsamlı Geliştirmeler

Ultra süratli modellerin yanı sıra Phantom Gaming’in 180Hz tazeleme suratına sahip klasik modelleri de farklı boyutlar ve oyuncuların gereksinimlerini karşılayacak farklı özelliklerle gelişiyor. 34 inç kavisli ekrana sahip PG34QRT3A monitor, daha kapsayıcı bir oyun tecrübesi için geniş bir görüş alanı sunuyor. 27 inç standart boyutlardaki PG27QFT2A ve PG27FFT1A monitörleri ise hem oyuncular hem de iş için kullananlara yüksek performansı en aktif bir biçimde sunuyor. 25 inç modeli PG25FFT ise küçük masalar ve çok emelli ortamlar için daha küçük bi tahlil sağlıyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim