yandex
ankara seo
ankara web tasarım
24.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Avcılar’da Anlat Komşum Buluşmaları Başladı

Avcılar’da vatandaşların istek ve taleplerini dinleyip anında tahlile ulaştırmak için başlatılan Anlat Komşum buluşmalarının birinci adresi Ambarlı Mahallesi oldu.

Avcılar’da Anlat Komşum Buluşmaları Başladı

Anlat komşum diyerek her birinizin sesini duymak için yola çıkıyoruz diyen Avcılar Belediye Başkanı Utku Caner Çaykara: “Taleplerinizi yerinde dinlemek ve meselelere anında tahlil üretmek için geliyoruz.”dedi.

BELEDİYE MAHALLENİZDE KELAM SİZDE!

Avcılar Belediyesi tarafından düzenlenen Anlat Komşum buluşmaları Ambarlı Mahallesi’nde başladı.Göreve geldiği birinci günden bu yana vatandaşla iç içe olan Lider Çaykara vatandaşı tek tek dinledi, taleplerini not aldı. Ambarlı Kapalı Semt Pazarı’nda düzenlenen toplantıda lider yardımcıları, ünite müdürleri ve lider yardımcılarına bağlı müdürlüklerde vazife yapan işçiler talep ve istekleri dinleyerek anında tahlil için kayıt altına aldı. Belediye Mahallenizde Kelam Sizde sloganıyla hayata geçirilen Anlat Komşum buluşmaları Avcılar’ın 10 mahallesinde devam edecek.

ÇOCUKLAR UNUTULMADI

Avcılar Belediyesi grupları aktiflik alanındaki çocukları unutmadı. Vatandaşlar taleplerini iletirken çocuklar için oluşturulan aktiflik alanında çocuklar doyasıya eğlendi. Gün uzunluğu süren Anlat Komşum buluşmasına Ambarlı Mahallesi’nde yaşayan vatandaşların ilgisi ağırdı. Ayrıyeten toplantıya katılan vatandaşlara çiçek ikram edilirken belediyeye ilişkin ikram aracı vatandaşlara hizmet verdi.

MAHALLELERİMİZİ BİRLİKTE DAHA DÜZGÜNE TAŞIMAK İÇİN GELİYORUZ

Göreve geldiğim günden bu yana sizlerle bir ortada olmak sizleri dinlemek ve taleplerinizi süratli bir halde tahlil üretmek benim en büyük önceliğim oldu tabirlerini kullanan Lider Çaykara kelamlarına şu biçimde devam etti : “ Sorularınıza anında tahlil üretmek taleplerinizi yerinde dinlemek ve mahallelerimizi birlikte daha düzgüne taşımak için geliyoruz. Anlat komşum diyerek her birinizin sesini duymak için yola çıkıyoruz. Gün boyunca müdürlerimiz, lider yardımcılarımız, meclis üyelerimizle birlikte mahalle mahalle sizlerin sorunlarını ve kederlerini dinleyeceğiz.

BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜ, DAHA KEYİFLİ BİR AVCILAR

Bu seyahatte sizlerle el ele omuz omuza yürüyeceğiz diyerek kelamlarına devam eden Lider Çaykara :”Birlikte daha güçlü, daha keyifli bir Avcılar’ı inşa edeceğiz. Katılın,fikirlerinizi, isteklerinizi ve tekliflerinizi bizimle paylaşın. Sizin sesiniz bizim gücümüzdür. Daima birlikte daha hoş yarınlara ulaşmak için buradayız. Hayatın merkezi Avcılar için çok çalışıyoruz ve çalışacağız. “dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ