yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Avon ve Garanti BBVA, ‘Hesabını Bilen Kadınlar’ projesinde buluştu

Dünyanın önde gelen kozmetik ve hoşluk markalarından Avon, Garanti BBVA ile bir iş birliğine imza attı. İş birliği kapsamında Garanti BBVA’nın ‘Hesabını Bilen Kadınlar’ programına dahil olan Avon, bayan satış temsilcilerinin kendi ekonomilerini yönetmelerine dayanak olmayı amaçlıyor.

Avon ve Garanti BBVA, ‘Hesabını Bilen Kadınlar’ projesinde buluştu


Yenilikçi eserlerinin yanı sıra toplumsal sorumluluk projeleriyle de öne çıkan Avon, Garanti BBVA’nın “Hesabını Bilen Kadınlar” programı özelinde iş birliği yapıyor. Proje kapsamında Avon’un bayan satış temsilcileri; bankacılık sisteminin kendilerine sağlayacağı yararlar hakkında bilgi edinerek, bütçelerini daha âlâ yönetme imkanı bulacak. Ayrıyeten, Finansal Okuryazarlık ve Erişim Derneği (FODER) tarafından Hesabını Bilen Bayanlar programı kapsamında hazırlanan, temel finansal bilgiler içeren ve fiyatsız olarak sunulan online eğitime katılabilecek, programa özel avantajlı bankacılık hizmetlerinden de faydalanabilecekler. 

Tüm bunlara ek olarak; Garanti BBVA Taşınabilir üzerinden Garanti BBVA’lı olan Avon satış temsilcilerine, harcamalarına özel 3.500TL’ye varan bonus ve arkadaşını getir kampanyasıyla 4.000 TL’ye varan bonus fırsatı sunuluyor. Ayrıyeten rastgele bir bankada kendi ismine faal kredili eseri (kredi ve kredi kartı) olmayan bayanlara özel, bankacılık eserleriyle tanışma armağanı olarak 300 TL güzel geldin bonusu ikram ediliyor.

“Satış temsilcilerimiz bütçelerini rahatlıkla yönetebilecek, bankacılık eserlerinden avantajlı yararlanabilecek ve ek bonuslar kazanabilecek”

İş birliğine ait değerlendirmelerde bulunan Avon Türkiye, Orta Doğu ve Afrika Finans Yöneticisi Kazım Emre Topçu,”Garanti BBVA’nın araştırmalarına nazaran; Türkiye’de bayanların yalnızca %58’inin banka hesabı bulunuyor ve sadece %35’i kendi kredi kartını kullanıyor. Avon olarak, bayanların iş hayatında etkin rol almasını çok önemsiyor, kendi ekonomilerini yönetmelerine takviye olacak çalışmalar yürütüyoruz. Garanti BBVA ile hoş bir iş birliğine imza attık.  Artık, satış temsilcimiz olan kadınlar bu iş birliği çerçevesinde harcamalarını daha rahat yönetebilecek ve bankacılık hizmetlerinden faydalanabilecek. Kadınların iş hayatında daha fazla yer alması ve ekonomik özgürlüklerini kazanmaları için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu. 

Garanti BBVA Kitle Müşteri ve Eser İdaresi Yöneticisi Eren Gülpınar ise iş birliğini şu sözlerle kıymetlendirdi, ‘’Garanti BBVA olarak, her bireyin toplumsal ve ekonomik hayata katılmasına değer veriyor, çağdaş toplumların fırsat eşitliğiyle güçlendiğine inanıyoruz. Buna bağlı olarak kapsayıcı büyüme ve sorumlu bankacılık anlayışımızla geçen yıl Hesabını Bilen Bayanlar programını başlattık. Program kapsamında bankacılık sistemine dahil olmayan bayanların temel finansal hususlara ek olarak girişimcilik, satış ve pazarlama, eser geliştirme üzere başlıklarda eğitimler almasına, potansiyellerini keşfetmelerine, kendi ekonomilerini yönetmelerine ve güçlenmelerine takviye olmayı amaçlıyoruz. Kendi ismine bir bankacılık eserine sahip olmayan, bütçesini yönetmekte dayanağa ve bankacılık eserlerine gereksinim duyan bayanlara ulaşmak ve hayatlarını kolaylaştırmak üzere sektörel iş birliklerine devam edeceğiz.’’ 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim