yandex
ankara seo
ankara web tasarım
29.02.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Aybek Uluslararası Nakliyat Avrupa ve Asya’daki nakliye ağını yeni MAN çekicilerle güçlendirdi

Ağır ticari araç bölümünün gözdesi 2024 yılında da başkan şirketlerin tercihi olmaya devam ediyor.

Aybek Uluslararası Nakliyat Avrupa ve Asya’daki nakliye ağını yeni MAN çekicilerle güçlendirdi


Ağır ticari araç kesiminin gözdesi 2024 yılında da başkan şirketlerin tercihi olmaya devam ediyor. Yeni yıla arka arda teslimatlarla başlayan MAN bu defa, Avrupa ve Orta Asya’nın tamamında, nakliyecilik hizmeti veren Aybek Milletlerarası Nakliyat Şirketi’ne 4 Adet TGX 26.520 6×2/4 BL SA cazibeli teslimatı yaptı. 2000’li yılların başında tanıştığı MAN markası ile iş birliğini yeni yılda da sürdüren Aybek Milletlerarası Nakliyat, aldığı yeni araçları da Avrupa ve orta Asya’nın tamamında milletlerarası ağır nakliye nakliyatında kullanacak.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş., yeni yıla süratli başladı. 2024 yılında da güçlü ve başkan firmaların gözdesi olmayı sürdüren MAN, bu sefer ulusal ve milletlerarası nakliye pazarının kıymetli firmalarından Aybek Memleketler arası Nakliyat’ın tercihi oldu. Şirket, Kayseri Metinler MAN Yetkili Bayii aracılığıyla satın aldığı 4 adet TGX 26.520 6×2/4 BL SA çekiciyi merasimle teslim aldı. Kayseri Metinler MAN Yetkili Bayii’nde düzenlenen teslimat merasimine Aybek Milletlerarası Nakliyat Şirketi İdare Heyeti Lideri Bülent Eker, İdare Şurası Üyesi Batuhan Eker, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Bölge Satış Yöneticisi Nurettin Aktemur ve MAN Metinler Bayii Satış Müdürü Erdal Altunbaşak katıldı.

 

“MAN araçları aradığımız tüm kriterleri bize ziyadesiyle sağlıyor”

Törende konuşan Aybek Memleketler arası Nakliyat Şirketi İdare Şurası Lideri Bülent Eker, MAN ile 2000’li yılların başında tanıştıklarını hatırlatarak, şunları söyledi:

“MAN ile olan iş birliğimiz ve yol arkadaşlığımız o tarihten bu yana devam ediyor. O yıllarda da MAN araçları teknolojik özellikleri ve yakıt tasarrufları ile rakiplerinden ayrışıyordu. Bugün de bu kalite motamot sürüyor. Ayrıyeten sundukları satış sonrası hizmetler de işlerimizde büyük kolaylık sağlıyor. Memleketler arası nakliye çok sıkıntı bir kesim. Biz de bu yüzden işimizi büyük bir özveri ve titizlikle yapıyor, en âlâ seçenekleri tercih ediyoruz. Bilhassa araçların teknolojik donanımlarının fonksiyonelliği, uzun yol sürücülerimizin rahatlığı, konforu ve yakıt tasarrufu yaptığımız tercihlerde öne çıkıyor. Aradığımız tüm bu özellikleri ise, MAN TGX çekiciler bize ziyadesiyle sağlıyor. Ayrıyeten MAN araçları şasi olarak, hizmet verdiğimiz ağır ve özel nakliyat koşullarına da çok uygun araçlar. Bu yüzden de yatırımlarımızda MAN araçlarını tercih ediyoruz. Filomuzda halihazırda toplamda 25 adet aracımız bulunuyor. Önümüzdeki yıllarda ağır nakliye araç yatırımlarımızda yeniden MAN’ı tercih ederek, filomuzu daha da güçlendirmeyi hedefliyoruz.”

 

“MAN, geniş model yelpazesi ile tüm işletmelere en ülkü tahlilleri sunuyor”

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Bölge Satış Yöneticisi Nurettin Aktemur da MAN olarak yeni yıla süratli başladıklarını ve teslimatlarının kesintisiz sürdüğünü belirterek, şunları kaydetti:

“MAN, geniş model yelpazesi ile farklı bölümlerde faaliyet gösteren tüm işletmelere en ülkü tahlilleri sunuyor. Teknoloji, performans, sağlamlık ve yüksek tasarruf noktasında sunduğu ayrıcalıklarda ise, şirketin 250 yılı aşan bir mühendislik birikiminin tesiri var. Hasebiyle bugün pazara sunulan araçlar da tüm bu birikimin bir çıktısı olarak görmek gerekiyor. Müşterilerimiz farklı kesimlerde hizmet verseler de aradıkları tüm özellikleri MAN araçlarında ziyadesiyle bulabiliyorlar. Bu da bizi onlar için tercih sebebi yapıyor. Bunun yanında MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. olarak, müşterilerimize sunduğumuz 7/24 kesintisiz satış sonrası hizmetlerimiz de bize rakiplerimizden farklı kılıyor. Onları, için araç sattığımız bir müşteriden öte, ömür uzunluğu iş ortağımız olarak görüyor ve muhtaçlık duydukları her anda yanlarında olmaya uğraş ediyoruz.”

 

“MAN araçları üstün nitelikleri ile müşterilerimizden tam not alıyor”

MAN Metinler Bayii Satış Müdürü Erdal Altunbaşak ise, MAN araçlarının sahip oldukları üstün nitelikleri ile müşterilerinden tam not aldığını söz ederek, şunları vurguladı:

“MAN müşterileri, bize geldiklerinde nasıl bir araç aradıklarını, bilerek geliyorlar. Satın aldıkları markanın gücünü ve güvenirliliğini çok âlâ biliyorlar. Zira MAN araçları sahip oldukları üstün nitelikleri ile müşterilerimizin tüm beklentilerini ziyadesiyle karşılıyor. Bununla birlikte satış sonrası hizmetlerimizle de işlerinin meselesiz bir biçimde yürümesine takviye oluyoruz. Müşterilerimiz MAN’dan ve verdiğimiz hizmetlerden mutlu, biz ise işimizi en hoş formda yapmanın memnunluğunu yaşıyoruz. Aybek Memleketler arası Nakliyat Şirketi de yıllar evvel MAN markası ile tanışan ve bir daha bağını koparmayan ülkemizin kıymetli firmalarından bir tanesi. Yeni araçlarımızın kendilerine güzel olmasını dileriz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ