yandex
ankara seo
ankara web tasarım
24.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Aydın Büyükşehir Belediyesi kent genelinde gerçekleştirilen çalışmalarına devam ediyor

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, mahallelerine oyun parkı yapılmasını talep eden kırsal mahallelerde yaşayan çocukların isteklerinin süratle hayata geçirilmesini sağladı.

Aydın Büyükşehir Belediyesi kent genelinde gerçekleştirilen çalışmalarına devam ediyor

Çocuklar ve ebeveynler, Çerçioğlu’na ilgilerinden ve çalışmalarından ötürü teşekkür etti.

Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı tarafından son olarak Yenipazar ilçesi Hacıköseler Mahallesi, Çine ilçesi Kırkışık ve Mutaflar Mahalleleri ile Bozdoğan ilçesi Pınarlı Mahallesi’ne oyun parkı ve spor aletleri kazandırıldı. Çerçioğlu, 7’den 70’e tüm vatandaşlar için çalışmaya devam edeceklerini belirterek, “Hizmet odaklı belediyecilik anlayışımız ile daha yaşanılabilir ve çağdaş bir kent için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

“Özlem Liderimiz her türlü muhtaçlığımız ile ilgileniyor”
Çerçioğlu’na ilettikleri oyun parkı talebinin süratle yerine getirildiğini belirten Kırkışık Mahallesi Muhtarı Elif Hakikat, “Çocuklar için, mahalle halkımızın dışarıdan gelen torunları için çok hoş oldu. Parkın bayanlarımızın toplanma alanı haline gelmesi bizim için olağanüstü bir durum. Hasret Liderimizin her türlü hizmetinden çok mutluyuz, kendisi isteklerimizle çabucak ilgileniyor, kendisine teşekkür ederiz. Aydın Büyükşehir Belediyesi mahallemizde asfalt yenileme çalışması gerçekleştirdi, ASKİ grupları sondaj çalışması yaptı, park çalışması oldu ve bunların yanı sıra AYBA takımları de köyümüzde kömür ve besin dağıtımı yapmakta. Liderimiz Hasret Çerçioğlu her türlü muhtaçlığımız ile ilgileniyor, kendisine hizmetleri için çok teşekkür ederiz” dedi.

Büyükşehir Belediyesi 620 rakımlı mahalleye oyun parkı yaptı
Yenipazar ilçesine bağlı kırsal Hacıköseler Mahallesi Muhtarı Alaattin Sarıoğlu, mahallede gerçekleştirilen çalışmalardan ötürü Çerçioğlu’na teşekkür etti. Sarıoğlu, “Biz Yenipazar’ın en uzak mahallesiyiz, 620 rakımlı bir mahalle burası. Aydın Büyükşehir Belediyesi mahallemizde parke taşı döşeme ve asfaltlama süreci gerçekleştirdi, ASKİ hizmetleri, AYBA gruplarının çalışmaları da devam ediyor. Oyun parkımızın imali da tamamlandı. Hasret Liderimize çok teşekkür ederim, bu park mahallemize çok yakıştı” Tabirlerini kullandı.

“Özlem Liderimize çok teşekkür ederiz”
Büyükşehir Belediyesi tarafından mahallelerinde gerçekleştirilen çalışmalardan mutlu olduklarını belirten Mutaflar Mahallesi Muhtarı Mustafa Madran, oyun parkının ebeveynler ve çocuklar tarafından beğeni ve ilgiyle karşılandığını söyledi. Çerçioğlu’na teşekkür eden Madran, “Sağolsun Hasret Liderimiz bu parkın yapılmasına vesile oldu, teşekkür ederim. Çocuklarımız okuldan çıktıklarında buraya geliyorlar, burada vakit geçiriyorlar. Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin mahallemizde kanalizasyon, parke taşı döşenmesi, yayla yollarının asfaltlanması üzere birçok hizmeti oldu, AYBA takımlarının çalışmaları da devam ediyor. Hasret Liderimize ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim, bu parktan çocuklarımız ve aileleri çok memnun” diye konuştu.
Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ