yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Aydın Büyükşehir Belediyesi uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri vatandaşlarla buluşturuyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi Turistik Park Kafe ve Restoran, uygun fiyatlı eserleri ve kaliteli hizmeti Aydınlılar ile buluşturmaya devam ediyor.

Aydın Büyükşehir Belediyesi uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri vatandaşlarla buluşturuyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen Turistik Park Kafe ve Restoran, hijyenik ve kaliteli hizmet anlayışıyla uygun fiyatlı eserleri Aydınlılara sunuyor. Uzun yıllardır Aydınlıların öncelikli tercihi olan Turistik Park Kafe ve Restoran, başta emekliler ve öğrenciler olmak üzere birçok Aydınlı’nın tercihlerinde birinci sırada yer alıyor. Menüsünde pideden sulu yemeklere, kahveden tatlıya birçok eseri bulunduran ve usta aşçılar tarafından hazırlanan lezzetleri Aydınlılar ile buluşturan Turistik Park Kafe ve Restoran, vatandaşların hem cebine hem de damaklarına hizmet ediyor.

Güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlı eserleri Aydınlılar ile buluşturmak için hizmetlerinin artarak süreceğini belirten Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, “Kentimizin birçok farklı noktasında bulunan işletmelerimizde kaliteli eserleri en uygun fiyatlar ile vatandaşlarımızla buluşturuyoruz. Vatandaşlarımızın en iyiyi hak ettiğini biliyor, en düzgün hizmeti en uygun fiyatlarla Aydınlılara sunuyoruz. Hizmetlerimizi arttırarak sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

“Kalitesine, paklığına ve lezzetine güveniyorum”
Öğlen yemekleri için tercih ettiği Turistik Park Kafe ve Restoran’ın hizmetini ve eserlerini beğendiğini söyleyen Davut Çetin, “Ben çok mutluyum. Şöyle ki; günümüzün koşullarında, bilhassa dışarıda öğün yemek zorunda olan beşerler, hem hijyenik hem de ekonomik yemeği bir ortada bulamıyorlar. Ben kalitesine, paklığına ve lezzetine güvendiğim için, iş yerime de yakın olduğu için ebediyen buraya gelmeyi tercih ediyorum. Besin enflasyonu ülkemizde belirli, hem çeşitlilik hem paklık hem de fiyat olarak fiyat performans açısından çok daha verimli olduğunu düşünüyorum Turistik Park Kafe ve Restoran’ın” tabirlerini kullandı.

“Özlem Liderimize teşekkür ederiz”
Turistik Park Kafe ve Restoran’da uygun fiyatlı ve kaliteli eserlerin sunulmasını sağlayan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür eden Berkay Taşdan, “Kız arkadaşım ile birlikte daima burada yemek yiyoruz, kahve içmeye geliyoruz, çay içmeye geliyoruz. Fiyat ve performansı çok uygun, kaliteli buluyorum. Turistik Park Kafe ve Restoran sahiden hoş, yemeklerde çeşit çok fazla, tatlı, çay ve kahve çeşitleri de var. Öğrenci arkadaşlarımıza da Turistik Park Kafe ve Restoran’ı tavsiye ederim. Hasret Liderimize bizlere bu türlü bir imkan sunduğu için çok teşekkür ederiz” dedi.

“İnsanlar emniyetli ve fiyatları cazip olduğu için geliyor”
Misafirleri ile birlikte yemek tercihlerinin Turistik Park Kafe ve Restoran olduğunu belirten Veysel Faziletli, “Biz birden fazla vakit Turistik Park Kafe ve Restoran’a geliyoruz, gelen konuklarım oluyor ve onlara da burada yemek veriyoruz. Devamlı burayı tercih ediyoruz. Bugün İzmir’den konuğum geldi ve onu yemek için Kızılcaköy Mahallesi’nden buraya getirdim. Benim kendi aperatif dükkanım da var lakin konuğumu buraya getirdim. Fiyatlar çok hoş, itimat problemi çok kıymetli. Burada da işçi çok hoş hizmet veriyor, durumu olmayan bireylerin yemek yiyebileceği çok hoş bir yer burası. Beşerler buraya emniyetli ve fiyatları cazip olduğu için geliyor. Ben aslında kendi dükkanımda da Halk Ege Et’in kıymasını, etini kullanıyorum, diğer yerden kullanmıyorum. Halk Ege Et de her vakit baş tacı” diye konuştu.

“Allah Hasret Liderimizden razı olsun”
İşi nedeniyle sık sık ziyaret ettiği Aydın’da tercihinin Turistik Park Kafe ve Restoran olduğunu söyleyen Esat Çağrıcı, Çerçioğlu’na teşekkür etti. Çağrıcı, “1969’dan beri İzmir’de oturuyorum, işlerim nedeniyle Aydın’a geldiğimde kesinlikle Turistik Park Kafe ve Restoran’a geliyorum. Ortam hoş, hizmet dört dörtlük, fiyatlar muhteşem. Tam garibanın yiyebileceği bir yer. Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerinden de mutluyum, hizmetlerinde hudut yok. Allah razı olsun liderimizden, emeklerine sağlık” tabirlerini kullandı.
Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim