yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin’den CHP Genel Başkanı Özgür Özel Ziyarette Bulundu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) genel merkezini ziyaret eden Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, CHP Genel Lideri Özgür Özel ve CHP Genel Lider Yardımcısı, Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin ile bir ortaya geldi. Ziyarete, CHP Balıkesir Örgütten …

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin’den CHP Genel Başkanı Özgür Özel Ziyarette Bulundu


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) genel merkezini ziyaret eden Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, CHP Genel Lideri Özgür Özel ve CHP Genel Lider Yardımcısı, Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin ile bir ortaya geldi. Ziyarete, CHP Balıkesir Örgütten sorumlu Vilayet Lider Yardımcısı Mustafa Yıldırım, CHP Ayvalık  İlçe Başkanı Hüseyin Şalmanlı, Balıkesir Büyükşehir ve Ayvalık belediye meclis üyesi Zafer Abdi Gökçen eşlik etti.

Başkan Mesut Ergin, “Genel liderimizle, Ayvalık’ımızdaki çalışmalarımız hakkında bilgi ve görüş alışverişinde bulunduk. Gelecek hoş günler için daima birlikte omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz. Misafirperverliklerinden dolayı Genel Liderimize teşekkür ediyorum” dedi.

Ankara ziyaretinde belediyenin devam eden çalışmaları ve gelecek projeler hakkında ayrıntılı bilgi paylaşımında bulunulduğunu ifade eden Belediye Başkanı Mesut Ergin, “Ayvalık, tarihi sokakları, kumsalları, adalarıyla artık, turizmin, gastronominin, kültür ve sanatın marka kenti oldu. Kentimizin kalkınması ve gelişimi için CHP Genel Merkezimizle koordineli bir halde çalışmanın kıymetini değerlendirdik. Görüşmemizde, ilçenin toplumsal, ekonomik ve altyapı projeleri üzerine fikir alışverişinde bulunduk. Genel Merkezimizde bizleri ağırlayan, çalışmalarımızı destekleyen ve gelecek projelerimiz için bizlere yol gösteren Genel Liderimiz ve Genel Lider Yardımcımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim