yandex
ankara seo
ankara web tasarım
23.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Ayvalık Belediyesi İşletmeleri Hem Yaz Sezonuna Hem Kurban Bayramı’na Hazır

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, 16 Haziran’da başlayacak olan Kurban Bayramı öncesinde Belediye İşletme İştirakler Müdürlüğü bünyesindeki işletmelerin tüm hazırlıklarını tamamladığını ve kente gelen konukları karşılayamaya hazır olduklarını söyledi.

Ayvalık Belediyesi İşletmeleri Hem Yaz Sezonuna Hem Kurban Bayramı’na Hazır


Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, 16 Haziran’da başlayacak olan Kurban Bayramı öncesinde Belediye İşletme İştirakler Müdürlüğü bünyesindeki işletmelerin tüm hazırlıklarını tamamladığını ve kente gelen konukları karşılayamaya hazır olduklarını söyledi. Lider Mesut Ergin, “Belediyemize ilişkin tüm işletmeler hem yeni yaz dönemine hem de Kurban Bayramı’na tam kapasite hazırlandı. Kurban Bayramı tatiliyle birlikte yaşanacak yoğunluğun akabinde da verimli bir dönem bekliyoruz. Tüm Ayvalık esnafımıza iyi işler, bol bereketli yararlar diliyorum” dedi.

Boğaziçi Otel, Cennet Zirvesi, Park Kafe,  Taş Köşk, Paşa Limanı Restoran, Sarı Zeybek Spor Tesisleri, Çamlık Kır Bahçesi, akaryakıt istasyonu, liman işletmesi, mesire alanıyla; Duba, Art Deniz, Paşa limanı, Kapri ve Kumadası plajlarının hizmet kalitesiyle döneme hazır olduğunu ve işletmelerinin belediye tarafından yapıldığını vurgulayan Lider Ergin, “Sosyal belediyecilik anlayışıyla misyona geldiğimiz müddet içerisinde açtığımız yeni işletmeler; Cunda Art Deniz Plajı, Park Kafe ve Cennet Doruğu tesisleri vatandaşların da ağır ilgisiyle karşılaştı. Liman işletmesi ve mesire alanının hizmet kaliteleri her geçen gün artıyor. Paşa Limanı Toplumsal Tesisleri ve Duba Plajı Türkiye’deki sayılı manisiz plajlardan olarak yurttaşlarımıza hizmet veriyor” dedi.

Beş plajın, 2024 yılında da mavi bayrak kazandığını lisana getiren Lider Ergin, Ayvalık turizminin lokomotifi olan belediye iştiraklerinin her bütçeye uygun bir anlayışla hizmet verdiğini söyledi. Lider Ergin, “Mavi Bayrak kazandırılarak hizmet kalitesini artıran iştirakler bünyesindeki plajlar, yaz aylarında günde binlerce yurttaşımızı konuk ediyor. İşletmeler takdir topluyor. Belediye iştiraklerinde mali disiplin sağlandı, gerçek piyasa araştırmalarıyla masraflar azaltıldı. Mal tedarikleri ilçe esnafından yapılır hale getirilerek ilçe iktisadına katkı sağlandı. İştiraklerin hizmet başarısı taraflı tarafsız her kesitin takdirini toplamaya devam ediyor” diye konuştu.

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin; yerel hizmetlerin yürütülmesinde değerli rol oynayan belediye iştiraklerinin hesap verebilir, şeffaf ve âlâ yönetişim unsurlarının öncülüğünde vatandaşların gereksinim, beklenti ve taleplerine hizmet etmeye devam edeceklerini kelamlarına ekledi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim