yandex
ankara seo
ankara web tasarım
24.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

“Bağcılar Belediyesi 2025-2029 Stratejik Planı’nı Hazırlamaya Başladı”

Bağcılar Belediyesi’nin 2025-2029 Stratejik Planı için T.C. Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı’ndan gelen Strateji ve Bütçe Uzmanı Ali Karagöz, ünite müdürlerine bilgilendirme toplantısı düzenledi.

“Bağcılar Belediyesi 2025-2029 Stratejik Planı’nı Hazırlamaya Başladı”


Bağcılar Belediyesi yeni periyot hazırlıklarına sürat kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda 2025-2029 Stratejik Planı için T.C. Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı’ndan gelen Strateji ve Bütçe Uzmanı Ali Karagöz, ünite müdürlerine eğitim verdi.

Stratejik idare ve stratejik planlama mevzularının ele alındığı sunumda, Strateji ve Bütçe Başkanlığının ahenkleştirme rolünün yanı sıra stratejik planlama devri çalışmalarından da bahsedildi.

Bağcılar Belediyesi’nin iştirakçi idare anlayışı ile stratejik planlama sürecini sürdürdüğünü söyleyen Bağcılar Belediyesi Lider Yardımcısı Doç. Dr. Ertuğrul Selçuk Güldüler, “İç ve dış paydaşlara yönelik saha araştırmalarımız devam ediyor.

Bağcılar’ın geleceğine yeniden Bağcılarlıların kendisi karar verecek” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim