yandex
ankara seo
ankara web tasarım
25.02.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Bakan Koca ve Özel Hatay Halkı Tarafından Protesto Edildi !

Hatay’daki 6 Şubat sarsıntıları anma merasimlerine katılan Sıhhat Bakanı Dr. Fahrettin Koca ve CHP Başkanı Özgür Özel, Hatay halkı tarafından protesto edildi. 

Bakan Koca ve Özel Hatay Halkı Tarafından Protesto Edildi !

Hatay’daki 6 Şubat zelzeleleri anma merasimlerine katılan Sıhhat Bakanı Dr. Fahrettin Koca ve CHP Önderi Özgür Özel, Hatay halkı tarafından protesto edildi.

Hatay’daki sarsıntının yıldönümünde anma aktifliklerine katılan Sıhhat Bakanı Dr. Fahrettin Koca ve CHP Genel Lideri Özgür Özel, beklemedikleri bir tablo ile karşılaştı. Bakan Koca ve Özel’i yuhalayan halk, sloganlarla Bakan Koca ve Özel’i protesto etti. Hatay Büyükşehir Belediye Lideri Lütfü Savaş ve Savaş’ı yine aday gösterdiği gerekçesiyle CHP Genel Lideri Özgür Özel protesto edildiği söz edildi.

Depremzedeler Soğuktan ve Açlıktan Öldüler…

Anma alanında açıklama yapan depremzedeler, şunları söyledi, “Soğuktan, açlıktan öldüler beşerler. Bir yıl oldu hiç gelmediler merasim yapıyorlar çok saçmaydı. Yardım etmediniz bari acımızı yaşayalım. Koca bir yıl geçti lakin hiçbir şeyimiz yok. Hiçbir şey olduğu üzere yansıtılmıyor. Biz ziyadesiyle bedel ödedik aslında. Geriye yalnızca canlarımız kaldı” (BSHA – Bilim ve Sıhhat Haber Ajansı)
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ