yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Bakan Prof.Dr. Kemal Memişoğlu, Rize’de Konuştu!

Sağlık Bakanı Prof.Dr. Kemal Memişoğlu, Rize’deki incelemeleri sonrasında bir açıklama yaptı. Bakan Memişoğlu, ildeki sağlık sıkıntılarını çözeceklerini söyledi. 

Bakan Prof.Dr. Kemal Memişoğlu, Rize’de Konuştu!

Sağlık Bakanı Prof.Dr. Kemal Memişoğlu, Rize’deki incelemeleri sonrasında bir açıklama yaptı. Bakan Memişoğlu, ildeki sağlık meselelerini çözeceklerini söyledi.

Rize’deki Hastalar Tedavi İçin Öbür İle Gitmek Zorunda Kalıyor !

Yeni Sağlık Bakanı Prof.Dr. Kemal Memişoğlu, Rize’deki bir hastanın öbür bir ile sıhhat hizmeti almak için gitmek zorunda kalmaması için çalışma yaptıklarını söyledi.  Dr. Fahrettin Koca’dan koltuğu devrelan yeni Sağlık Bakanı Prof.Dr. Kemal Memişoğlu, ikinci ziyaretini memleketi Rize’ye yaptı. Rize’de yaptığı basın açıklamasında vilayetteki sıhhat meselelerini masaya yatırdıklarını, tahlili için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda çalışma yürüttüklerini söyledi.
BAKAN KOCA, MİSYONU MEMİŞOĞLU’NA DERVETTİ ! 

Kemal Memişoğlu, “Dünyanın En Âlâ Sıhhat Hizmetini Sunan Ülkelerden Biriyiz”

Memişoğlu, şunları söyledi, “Sağlıkta Türkiye Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde dünyanın en yeterli sıhhat hizmeti sunan ülkelirden birisi. Zelzele bölgesi maraştan sonra ikiinci ziyareti Rize’ye yaptık.  Türkiye’nin en büyük kent hastanesini milletimizin hizmetine sunacağız. Rize’de sıhhatle ilgili sorunların azalmasına, bitmesine sebebiyet verecektir. Rize’de bir hastamızın diğer bir yere sıhhat hizmeti almak için muhtaş olmamasıdır. İnşallah bunu sağlayacağız. Hastalanmadan sıhhatimizi korumakla ilgili büyük bir uğraş harcamalıyız. Bilhassa yaşlılarımıza, çocuklarımıza hizmetlerimize daha erken ulaştırmak için birinci basamak sıhhat hizmetlerini güzelleştireceğiz. Hastalanmadan evvel sıhhatimize korumak önceliğimiz olmalı. Bunu da sağlayacak temel sıhhat hizmetlerimizdir” (BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)
author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ